plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۴
کد مطلب : ۳۹۲۵۷

نصرالله: مقاومت به حمایت از غزه تا تحقق اهداف ادامه می‌دهد

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان سه‌شنبه شب در سخنرانی خود به مناسبت ماه محرم گفت: مقاومت به پشتیبانی و حمایت از غزه تا تحقق اهداف آن ادامه خواهد داد.
نصرالله: مقاومت به حمایت از غزه تا تحقق اهداف ادامه می‌دهد
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، نصرالله تأکید کرد: مقاومت لبنان که هشت اکتبر (۱۶ مهرماه) در عملیات طوفان الاقصی فعالیت خود را (در حمایت از فلسطین) آغاز کرده، تا رسیدن به هدف که در همه جبهه‌ها به آن چشم دوخته‌ایم به پیش می‌رود و راه بازگشتی در کار نخواهد بود.

او در ادامه افزود: جبهه‌های پشتیبانی [میدانی] از غزه در لبنان، عراق و یمن و حامیان اصلی سیاسی آن مانند سوریه و ایران، یک تصویر شادی‌بخش است، اما در مقابل آن تصویری که مواضع کشورهای عربی و اسلامی در قبال غزه ارائه می‌کنند، یک تصویر اندوهبار است.

دبیرکل حزب الله تصریح کرد: چند ماه است که هیچ کمکی وارد نوار غزه نشده و این منطقه با خطر قحطی و بیماری روبروست، ولی سؤال اینجاست که آیا عقلانی است که این وضعیت ادامه یابد؟

وی تأکید کرد: ارتش رژیم صهیونیستی، بی‌اخلاقترین ارتش دنیاست.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اینکه هر مسلمان عاقلی از خود می‌پرسد که آیا کشورهای عربی و اسلامی واقعا نمی‌توانند هیچ کاری برای غزه انجام دهند، تصریح کرد: اعتقاد ما این است که باید در این زمینه به وظیفه خود عمل کنیم.

وی گفت: زمانی که یک نفر از ما شهید می‌شود یا به جنگ تهدید می‌شویم، نمی‌ترسیم و دست از مسؤولیت خود برنمی‌داریم.

دبیرکل حزب الله در پایان افزود: ما فرزندان، پیروان و شاگردان کربلا هستیم و مرگ را جز سعادت و زندگی با ستمگران و اشغالگران و قاتلان را چیزی جز بدبختی نمی‌دانیم.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما