plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳
کد مطلب : ۳۵۰۵۵
استاندار اصفهان خبر داد

بیمارستان ایثارگران با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در اصفهان احداث می‌شود

تهاتر املاک و اموال بنیاد شهید و مساعدت سایر دستگاه‌ها
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه ۲۵ آبان نماد حماسه و ایثار مردم اصفهان است، از آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی تخصصی و فوق تخصصی ایثارگران با نام «۲۵ آبان»، با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در منطقه ۱۴ شهر اصفهان خبر داد.
بیمارستان ایثارگران با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در اصفهان احداث می‌شود
به گزارش سرویس استان اصفهان ایصال نیوز، سیدرضا مرتضوی روز چهارشنبه افزود: این بیمارستان در ۱۰ طبقه و در منطقه ۱۴ شهر اصفهان احداث و در فاز نخست ۵۰۰ تخت آن به چرخه خدمت رسانی وارد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: به‌دلیل تعداد بالای جامعه ایثارگری ساخت از این بیمارستان به اصفهان واگذار شده است.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه هدف‌گذاری اصلی این پروژه، احداث بیمارستان یکهزار تخت‌خوابی در شهر اصفهان است، گفت: با بهره‌برداری از این بیمارستان،این شهر معین شهرها و استان های همجوار نیز خواهد شد.

وی یادآور شد: احداث این بیمارستان، می‌تواند به توسعه منطقه ۱۴ (منطقه زینبیه) اصفهان نیز منجر شود از این رو پافشاری مدیریت استان، احداث بیمارستان ایثارگران در این منطقه بود.

وی درباره تأمین مالی پروژه بیمارستان ۲۵ آبان گفت: اعتبار پیش بینی شده برای ساخت این بیمارستان ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است که از تهاتر املاک و اموال بنیاد شهید و مساعدت سایر دستگاه‌ها محقق خواهد شد.

استاندار اصفهان گفت: به دستور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید به قید فوریت عملیات ساخت این بیمارستان به‌عنوان یک پروژه مهم بهداشتی، درمانی مقارن با روز حماسه و ایثار مردم اصفهان آغاز خواهد شد.

وی گفت: ۲۵ آبان را نماد حماسه و ایثار مردم اصفهان است که در تاریخ و تقویم ملی نیز به نام اصفهان نامگذاری شده است و در آستانه این روز و در راستای تکریم خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و به‌منظور ارائه خدمات بهینه به آحاد مردم، عملیات اجرایی احداث بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ۵۰۰ تخت‌خوابی با نام ۲۵ آبان، مقارن با این روز بزرگ و تاریخی و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما