plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
کد مطلب : ۳۲۳۴۶

گام‌های سریع چین برای خداحافظی با خوردوهای آلاینده

چین برای توسعه استفاده از خودروهای سبز، زیرساخت‌های لازم را در مناطق روستایی گسترش می‌دهد تا با سرعت بیشتری خودروهای آلاینده را کنار بگذارد.
گام‌های سریع چین برای خداحافظی با خوردوهای آلاینده
به گزارش سرویس علم و فناوری ایصال نیوز و به نقل از شین‌هوا، بر اساس رتبه‌بندی فیچ، خودروهای با انرژی نو (NEVs) همچنان بخش اصلی رشد بازار خودروی چین در سال ۲۰۲۳ خواهند بود.

«یانگ جینگ»، مدیر تحقیقات شرکت‌های آسیا و اقیانوسیه در رتبه‌بندی فیچ به تازگی گفت: انتظار می‌رود نرخ رشد سالانه بازار خودروهای با انرژی نوی چین در سال جاری از ۳۰ درصد فراتر رود و خودروسازان جهانی ممکن است روند برقی ساختن محصولات خود را را تسریع و استراتژی‌های خود را با چین تنظیم کنند.

یانگ افزود: اقدامات چین برای ترویج خودروهای سبز در مناطق روستایی و همچنین مواد باتری جدید ارزان‌تر ممکن است به رشد مجدد خودروهای الکتریکی کوچک و کوچک کمک کند.

در اوایل این ماه، چین دستورالعملی را برای حمایت از مردم ساکن در مناطق روستایی برای خرید و استفاده از خودروهای سبز، با تمرکز بر تقویت ساخت زیرساخت‌های شارژ منتشر کرد.

داده های صنعت خودروسازی نشان می دهد که توسعه خودروها با انرژی‌های نو، در چین در مسیری پرشتاب بوده است، تولید و فروش این خودروها در چهار ماهه اول امسال به ترتیب ۲.۲۹ میلیون و ۲.۲۲ میلیون دلار بود که هر دو نسبت به سال قبل ۴۲.۸ درصد افزایش داشتند.ایرنا

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما