plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۳۵۱۱۵

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: وارد مرحله دوم عملیات زمینی در غزه شدیم

«یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شنبه شب اعلام کرد: وارد مرحله دوم عملیات زمینی در غزه شدیم.در حال رسیدن به تمام مناطق حساس و حیاتی حماس هستیم.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: وارد مرحله دوم عملیات زمینی در غزه شدیم
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز و به نقل از شبکه الجزیره، وی گفت: در این مرحله، امیدواریم که جنگ در شمال به صورت محدود باشد.

گالانت ادامه داد : در حال رسیدن به تمام مناطق حساس و حیاتی حماس هستیم و آنها را هدف قرار می‌دهیم. هر روز که می‌گذرد، از اماکن و مراکزی را که حماس می‌تواند در بخش غربی شهر غزه اقدامی انجام دهد،کم می‌شود.

وی افزود: باید بین مأموریتمان در جنوب [و شمال] توازن ایجاد کنیم و این بخش را زیر نظر داریم و هر روز [مراکز متعلق] به حزب‌الله را می‌زنیم.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: برای آزادی گروگان‌ها تعهد کامل داریم و این وظیفه من خواهد بود.

گالانت مدعی شد: حماس با احساسات خانواده‌های گروگان‌ها و تمام اسرائیلی‌ها بازی می‌کند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: جنگ ما با حماس گسترده است و هیچ تفاوتی بین کسی که سلاح به دست دارد یا کت و شلوار وجود ندارد.

وی ادعا کرد: حماس تنها زبان زور می‌فهمید و توصیه کردم که برای تحقق هدف مان که نابودی حماس و بازگشت گروگان‌هاست، اقدام شود.

بنی گانتس وزیر جنگ پیشین و عضو شورای جنگ رژیم صهیونیستی نیز در این باره افزود: از تمامی کسانی که در فرماندهی جنگ فعالیت دارند، حمایت می‌کنم.

وی افزود: باید مسؤولیت پذیر باشیم و از ما میخواهند که تصمیمات سخت بگیریم که این مسأله مستلزم توافق [همه] است تا بتوانیم مشروعیت داخلی و خارجی به دست بیاوریم.

گانتس اضافه کرد: امروز با خانواده گروگان‌ها دیدار کردم و همه ما اقدامات لازم برای بازگداندن گروگان‌ها را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما