plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
کد مطلب : ۱۷۰۱۶
در جلسه هیات دولت

روحانی: با شعور مردم بازی نکنیم، ملت ایران ملت بزرگی است و می داند چه گذشته است

خدا را شکر که امروز همه طرفدار برجام شده اند
رئیس جمهور با بیان اینکه این روزها در انتخابات دوباره خانم ها خوب شده و مورد توجه قرار گرفته اند و اقوام و اقلیت ها هم خوب شده اند، گفت: با شعور مردم بازی نکنیم ، ملت ایران ملت بزرگی است و می داند که چه گذشته است.
روحانی: با شعور مردم بازی نکنیم، ملت ایران ملت بزرگی است و می داند چه گذشته است
به گزارش ایصال نیوز از ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به فعالیت های انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و برخی اظهار نظرها از سوی نامزدها، با تاکید بر اینکه از انتخابات مهمتر رعایت اخلاق است، گفت: آغاز اخلاق راستگویی و وفای به عهد است و اینکه حقیقت و واقعیت ها را تحریف نکنیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه توجه و نگاه به مردم و جدی گرفتن آنها در امور کشور بسیار مهم است ، گفت: نمی توانیم با مردم شوخی کنیم و در همه جای سیر انتخابات باید مردم سالاری حاکم باشد و نقش مردم واقعی و پررنگ دیده شود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید با تشریح واقعیت ها مردم را به انتخابات دعوت کنیم و مردم باید ببینندکه نظام هم برای آنها ارزش واقعی قائل است، تصریح کرد: در این انتخابات جفاها و ظلم های بدی شده است که یک نمونه از آن را مقام معظم رهبری درمورد احراز صلاحیت نامزدها بیان فرمودند و بدترین جفا در این انتخابات جفا به خود نظام بوده است.

دکتر روحانی با انتقاد از سیاه نمایی ها در تبلیغات انتخاباتی برخی نامزدها، اظهار داشت: اگر بناست همه این 42 سال گذشته نقض قانون ، فساد و اجرا نکردن مصالح مردم باشد، پس چرا انقلاب کرده بودیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه در برخی اظهار نظرها به نظام ، مردم و کارگزاران نظام ظلم  می شود، گفت: این که می گوئیم در این 8 سال کاری نشده، ظلم به مردم است  و به مردم توهین می کنیم چون کشاورزی، صنعت ، بسیاری از زیرساخت ها و فضای مجازی که اقدامات بسیار خوبی در آنها انجام شده در واقع در دست خود مردم است.

دکتر روحانی با بیان اینکه صدها هزار نفر در سراسر کشور مدیر، کارشناس، کارمند در کنار دولت فعالیت می کنند، تاکید کرد: وقتی به دولت توهین می کنیم به میلیونها نفر توهین کرده ایم، آمارهای ارائه شده در اظهار نظرها باید درست باشد و به مردم دروغ نگوئیم.

رئیس جمهور اظهار داشت: البته در این انتخابات مشخص شد که فقط دولت است که ایراد دارد و بخش های دیگر از جمله قوه قضائیه، قوه مقننه، مجمع تشخیص مصلحت به حمدالله خوب و سالم هستند و مشکل فقط دولت است که در این انتخابات آن هم حل خواهد شد.

دکتر روحانی با بیان اینکه این روزها درانتخابات دوباره خانم ها خوب شده و مورد توجه قرار گرفته اند و اقوام و اقلیت ها هم خوب شده اند، گفت: با شعور مردم بازی نکنیم ، ملت ایران ملت بزرگی است و می داند که چه گذشته است.

خبر در حال تکمیل است...
۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم