plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۶۲۸۶
در پیامی توئیتری به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو

جهانگیری: برای رفع نگرانی های جامعه و تقویت سرمایه اجتماعی بکوشیم

کشور روزهای تلخی را سپری کرده است
معاون اول رییس جمهوری نوشت: همه ما مسئولان در قوای سه گانه و نخبگان کشور وظیفه داریم ضمن ترمیم و جبران رنج ها و خسارت ها، برای رفع نگرانی های جامعه و تقویت سرمایه اجتماعی و افق گشایی برای آینده ای بهتر بکوشیم و سازوکارهای لازم را برای اعمال حق اعتراض مردم تمهید کنیم.
جهانگیری: برای رفع نگرانی های جامعه و تقویت سرمایه اجتماعی بکوشیم
اسحاق جهانگیری امروز جمعه در حساب کاربری خود در توییتر با اشاره روز دانشجو در حساب توئیتری خود نوشت: فردا روز دانشجو است؛ روزی که یادآور مسئولیت تاریخی یک نسل آگاه و تاثیرگذار است. این روز که تعلق به همه دانشجویان عزیز کشورمان دارد، گرامی باد.

وی با بیان اینکه «امسال دانشجویان ما در شرایطی خاص به استقبال این روز می روند که کشور روزهای تلخی را سپری کرده است» افزود: « همه ما همچنان متاثر از حوادث اخیر هستیم که خسارتهای ناگوار مادی و معنوی به جا گذاشت و عمیقا متاسف از جان باختن جمعی از مردم و حافظین امنیت.»

معاون اول رییس جمهوری نوشت: «همه ما مسئولان در قوای سه گانه و نخبگان کشور وظیفه داریم ضمن ترمیم و جبران رنج ها و خسارت ها، برای رفع نگرانی های جامعه و  تقویت سرمایه اجتماعی و افق گشایی برای آینده ای بهتر بکوشیم و سازوکارهای لازم را برای اعمال حق اعتراض مردم تمهید کنیم.»

انتهای پیام/*
۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما