plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۴
کد مطلب : ۱۳۲۷۵
پس از ملاقات با ماموران سیا

برادرزاده رهبر کره شمالی در تایوان ناپدید شد

بر اساس گزارش‌های خبری، برادرزاده رهبر کره شمالی بعد از ملاقات سری با آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا ناپدید شده است. پدر او هم که از منتقدان رهبر کره شمالی بود، سه سال قبل در مالزی ترور شده بود.
برادرزاده رهبر کره شمالی در تایوان ناپدید شد
به گزارش ایصال نیوز، کیم هان سول، پسر ارشد برادر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی است که به دستور کیم در سال ۲۰۱۷ به دلیل انتقادات گسترده‌اش در مالزی ترور شد.

سوکی کیم، نویسنده مقاله "خیزش محرمانه که قصد براندازی دولت کره شمالی را دارد" که یک آمریکایی کره‌ای‌تبار است، افزود، کیم هان سول 25 ساله که نیروهای سازمان سیا (آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا) در شهر تایپه در تایوان به او برخوردند و او را به همراه مادرش به مکان امن نامعلومی برده‌اند.

کیم هان سول را افراد جدا شده از پیونگ یانگ از ماکائو فراری داده‌اند. این بعد از ترور پدرش بود که می‌خواستند با سرنوشتی مشابه سرنوشت پدرش روبه‌رو نشود.

در حالی که او در آخرین ویدیو در صفحات مجازی چند هفته بعد از ترور پدرش ظاهر شد.

برادرزاده کیم به ثروت بسیار و سرکشی‌اش مشهور است و در صفحات مجازی از عمو و نظام کره شمالی انتفاد می‌کرده است و از این‌که پدر بزرگش کیم ایل سونگ و پسرش، حاکم کنونی این کشور که ملت کره شمالی را در شرایط سختی قرار داده‌اند احساس گناه می‌کند.

انتهای پیام/*
۲
مرجع : العالم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم