plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۹
کد مطلب : ۷۵۵۱
در جمع خبرنگاران کاشان مطرح شد

سردار اشتری: برای برخورد با شبکه‌های فساد، یک اراده جمعی وجود داشته باشد

کشفیات گسترده کالاهای قاچاق در ۱۰ ماهه سال‌جاری
سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: برای برخورد با افراد فاسد و شبکه‌های فساد باید در کشور یک اراده جمعی وجود داشته باشد.
سردار اشتری: برای برخورد با شبکه‌های فساد، یک اراده جمعی وجود داشته باشد
به گزارش ایصال نیوز، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی روز جمعه در جمع خبرنگاران کاشان، به برخورد جدی نیروی انتظامی با افرادی که با قاچاق کالا موجب اختلال در اقتصاد کشور می‌شوند، اشاره کرد و از کشفیات گسترده کالاهای قاچاق در ۱۰ ماهه سال‌جاری خبر داد.

وی بیان کرد: کشف کالاهای قاچاق در سطح کشور ۱۰ ماه گذشته از سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۷ بیش از سه برابر افزایش پیدا کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تاکید کرد: این کالاها بیشتر از سرشبکه ها کشف و ضبط شد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین عامل‌های موفقیت نیروی انتظامی در بحث مبارزه با قاچاق کالا، همکاری مردم بوده است و در این زمینه همکاری خوبی را شاهد بودیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: برای برخورد با افراد فاسد و شبکه‌های فساد باید در کشور یک اراده جمعی وجود داشته باشد.

اشتری همچنین یکی از وظیفه‌های نیروی انتظامی را حمایت جدی از آمران به معروف و ناهیان از منکر دانست و تصریح کرد: بسیجیانی که با هماهنگی این نیرو و در قالب ماموریت‌های محوله از سوی نیروی مقاومت بسیج و ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه می‌کنند، در اجرای ماموریت‌ها حمایت جدی می‌شوند.

وی با تاکید بر برخورد نیروی انتظامی با هرگونه بی‌حجابی منجر به هنجارشکنی در جامعه اضافه کرد: یکی از اقدام‌های انجام شده در این زمینه، اجرای طرح ناظر یک بوده است که با همکاری مردم با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کرده‌اند، برخورد شده است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به در پیش بودن نوروز و فصل مسافرت های نوروزی اظهار داشت: قرارگاه‌های نوروزی این نیرو در سراسر کشور از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین در مسیرهای بین شهری در حالت آماده باش کامل خواهند بود.

وی در ادامه با اشاره به لزوم حضور مردم و خیران در کمک به سایر هم‌وطنان بیان کرد: کاشان یکی از شهرهای نمونه کشور در این زمینه است که برای کمک به بیماران صعب العلاج اقدام‌های بسیاری انجام داده‌اند که امیدواریم چنین اقدام‌هایی الگویی برای سایر شهرهای ایران اسلامی شود.

اشتری همچنین با تبریک دهه فجر گفت: با توجه به در پیش‌رو بودن یوم‌الله ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس، امیدواریم ملت سلحشور ایران با قدرت‌تر از همیشه در این رویداد مهم برای دفاع از آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای میهن اسلامی در صحنه حضور داشته باشند.

انتهای پیام/*
۲
مرجع : ایرنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم