plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۹
کد مطلب : ۳۹۲۲۴
در پیام به دبیرکل حزب الله لبنان

مسعود پزشکیان: ایران همواره پشتیبان مقاومت منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی است

حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت
رئیس جمهور منتخب ایران در پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان با بیان این‌که ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است، تصریح کرد: حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله العالی داشته و با قدرت تداوم خواهد داشت.
مسعود پزشکیان: ایران همواره پشتیبان مقاومت منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی است
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، رئیس‌جمهور منتخب در پیامی با تقدیر از دبیرکل حزب‌الله لبنان، تاکید کرد: حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت.

متن پیام مسعود پزشکیان به شرح زیر اشت:

جناب آقای سیدحسن نصرالله
دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان

با سلام و با تشکر فراوان، پیام ارزشمند و محبت‌آمیز جنابعالی در پی انتخاب اینجانب به عنوان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را دریافت کردم.

جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است. حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله العالی داشته و با قدرت تداوم خواهد داشت.

اطمینان دارم جنبش‌های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست‌های جنگ‌افروزانه و جنایتکارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه ادامه دهد.

از دعاهای خالصانه جنابعالی برای اینجانب سپاسگزارم و از خداوند متعال برای جنابعالی مزید عزت و سرافرازی، برای مردم لبنان سعادت و پیشرفت و برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی مسئلت می‌کنم.

مسعود پزشکیان
رئیس‌‌جمهور منتخب

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما