plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۳
کد مطلب : ۳۹۱۶۱
آخرین نتایج یورو 2024

اسپانیا با شکست میزبان به نیمه نهایی رسید

فرانسه در ضربات پنالتی پرتغال را حذف کرد
در حالیکه به نظر می رسد میزبان رقابت ها باید با جام وداع نسبتا زودهنگامی داشته باشد آلمان ها بالاخره مزد پشتکار خود را گرفتند و چند دقیقه مانده تا پایان، بازی را به تساوی کشاند اما در نهایت در دقایق پایانی وقت اضافه شکست را پذیرفتند.
اسپانیا با شکست میزبان به نیمه نهایی رسید
به گزارش سرویس ورزشی ایصال نیوز، در نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ دو تیم اسپانیا و آلمان در ورزشگاه شهر اشتوتگارت به مصاف یکدیگر رفتند. ۴۵ دقیقه نخست بدون اینکه گلی در پی داشته باشد به پایان رسید. البته هر دو تیم موقعیت‌های خوبی برای باز کردن دروازه حریف داشتند اما در نهایت دو تیم با نتیجه صفر صفر به رختکن رفتند.

در نیمه دوم اسپانیایی‌ها روی حرکت خوب بازیکن جوان خود یامال توانستند در دقیقه ۵۱ به گل برسند. پاس یامال را دنی اولمو وارد دروازه مانوئل نویر کرد تا ماتادورها با یک گل پیش بیفتند.

حملات آلمانی‌ها در ادامه افزایش یافت و ژرمن‌ها چندین بار هم توانستند تیر دروازه را به لرزه در بیاروند. اما آنها تا دقیقه ۸۹ برای به ثمر رساندن گل تساوی منتظر ماندند؛ در این دقیقه ویتلس موفق شد اولین گل آلمان را وارد دروازه اونای سیمون کند.

با سوت داور این مسابقه در ۹۰ دقیقه با همان نتیجه ۱-۱ به پایان رسید و دو تیم به وقت اضافه رفتند. در وقت اضافه آلمان‌ها حملات بیشتری را روی دروازه حریف خود ترتیب دادند و به ویژه در ۱۵ دقیقه نخست می‌توانستند دروازه حریف را باز کنند اما باز هم بازی بدون اینکه گل بیشتری داشته باشد در نیمه نخست به پایان رسید.

در نیمه دوم هم آلمان‌ها حملات زیادی را روی دروازه حریف ترتیب دادند و در حالی که به نظر می‌رسید دو تیم آماده رفتن به ضربات پنالتی می‌شدند این اسپانیا بود که در ثانیه‌های پایانی گل دوم را به ثمر رساند. ضربه سر مرینو در دقیقه ۱۱۹ اسپانیا را به گل دوم رساند.

در دقایق پایانی آلمان‌ها موقعیت‌های دیگری را هم روی دروازه اسپانیا ترتیب دادند اما در نهایت نتوانستند گل تساوی را وارد دروازه حریف کنند. در دقیقه ۱۲۵ کارواخال به دلیل خطا روی مهاجم آلمان کارت قرمز گرفت.

با این نتیجه اسپانیا باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف فرانسه برود. خروس‌ها در دیگر دیدار یک‌چهارم به مصاف پرتغال رفتند. آن ها که خاطره تلخ فینال یورو ۲۰۱۶ را در خانه فراموش نکرده بودند با احتیاط شروع کردند.

جدال رونالدو و امباپه بعد از ۱۲۰ دقیقه گلی در بر نداشت تا در نهایت این شاگردان دیدیه دشان باشند تا با چاشنی شانس، جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را بدست آورند.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما