plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۳
کد مطلب : ۳۹۰۶۸

توقف پروازهای شبانه آلمان به لبنان

شرکت آلمانی لوفت‌هانزا اعلام کرد که پروازهای شبانه خود را به مقصد و مبدأ بیروت را به دلیل تشدید اوضاع امنیتی تا ۳۱ جولای (دهم مرداد) به حالت تعلیق درآورده است.
توقف پروازهای شبانه آلمان به لبنان
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، شرکت آلمانی لوفت‌هانزا افزود: تغییر پروازها به لبنان از ۲۹ ژوئن آغاز شد و پروازهای روزانه مانند قبل انجام می‌شود.

شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال، یکی از زیرمجموعه‌های گروه لوفت هانزا، همچنین اعلام کرد که به دلیل تحولات در مرز لبنان و "اسرائیل"، پروازهای شبانه به بیروت را تا پایان ماه جولای متوقف و همه پروازها در طول روز انجام خواهد شد.

از ابتدای عملیات "طوفان الاقصی" توسط مقاومت فلسطین در باریکه غزه علیه نظامیان اشغالگر، مقاومت اسلامی لبنان نیز با هدف درگیر کردن بخشی از توان نظامی اشغالگران عملیات گسترده‌ای را در شمال فلسطین اشغالی آغاز کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اذعان به تأثیرات ضربات سخت رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان به شمال فلسطین اشغالی اعلام کرده اند که عملیات حزب‌الله به جنگ فرسایشی و درهم کوبیدن شهرک‌های صهیونیست نشین در این منطقه تبدیل شده است.

بهره گیری حزب‌الله لبنان از تسلیحات مدرن، سلاح های ضد زره و دقیق، باعث رعب و وحشت در میان اشغالگران شده و بخش اعظم شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده‌اند.

به گفته کارشناسان نظامی رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان به تنهایی، نیمی از توان ارتش این رژیم را در جبهه شمال درگیر کرد و مانع از حضور قدرتمندانه ارتش اشغالگر در جبهه جنوب شد.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است. 

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما