plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۱
کد مطلب : ۳۸۶۱۸
در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در اردبیل

سخنگوی دولت: شهید رئیسی با ساختارهای فسادزا مقابله کرد

می‌گفتند عهد کرده‌اند که سخن اختلاف برانگیز نگویند
علی بهادری جهرمی با بیان این‌که به طور کلی اصلاح ساختارهای فسادزا به شکل بنیانی از اقدامات جدی رئیس جمهور شهید بود، تصریح کرد: فساد در شبکه بانکی در دولت سیزدهم کنترل شد و سه موسسه مالی و اعتباری در این راستا منحل شد. برخی از طرح‌های شهید رئیسی هنوز تکمیل نشده است.
سخنگوی دولت: شهید رئیسی با ساختارهای فسادزا مقابله کرد
به گزارش سرویس فرهنگ ایصال نیوز، سخنگوی دولت سیزدهم امروز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در اردبیل درباره ویژگی‌های مدیریتی شهید رئیسی اظهار کرد: شهید آیت الله رئیسی مرد تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بود. آزادسازی سواحل، رتبه بندی معلمان، تعرفه‌گذاری پرستاران و ... از این دست کارهای ناتمام بود که شهید رئیسی آنان را به سرانجام رساند.

وی ادامه داد: برخی از طرح‌های شهید آیت الله رئیسی در مسیر تکمیل بود و هنوز تکمیل نشده است. برخورد با مافیای خودرو یکی از این موارد است. به طور کلی اصلاح ساختارهای فسادزا به شکل بنیانی از اقدامات جدی این شهید خدمت بوده است.

سخنگوی دولت با اشاره به این که یکی از متخلفین در حوزه خودروسازی ۵۰۰۰ میلیارد تومان محکوم شد و این حکم توسط سازمان تعزیرات دولت صادر شد، عنوان کرد: برخورد با مافیای دامی، واردات آن و اثرگذاری بر قیمت گوشت و مرغ یکی دیگر از  موارد برخورد دولت با تخلف‌ها بود. در سه سال گذشته با واردات از کشورهای متفاوت و با ایجاد بازار جدید، قیمت تمام شده کالاهای اساسی را کاهش دادیم.

بهادری جهرمی در پایان عنوان داشت: فساد در شبکه بانکی نیز در دولت سیزدهم کنترل شد و سه موسسه مالی و اعتباری در این راستا منحل شد.

بهادری جهرمی یکی از ویژگی‌های بارز شهید آیت الله رئیسی را رعایت اخلاق سیاسی دانست و گفت: بودند کسانی که بی‌اخلاقی سیاسی را با بی‌اخلاقی سیاسی جواب می‌دهند ولی این مسئله برای شهید رئیسی خط قرمز بود. 

وی همچنین گفت: در آخرین جلسه هیأت دولت اعضای دولت از شهید رئیسی می‌خواستند که پاسخ یک مسئله اختلافی را بدهند ولی ایشان فرمودند که من عهد کردم که سخن اختلاف برانگیز نگوییم و بر این عهد هم می‌مانم. ا یسنا 

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما