plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۳۸۲۱۲
در نشست تبیینی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین

سخنگوی سپاه: توان بازدارندگی رژیم صهیونیستی در عملیات وعده صادق فرو ریخت

موانع بزرگی را پشت سر گذاشتیم
سردار رمضان شریف با اشاره به شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی گفت: در ادامه شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی صهیونیست‌ها در عملیات طوفان الاقصی ، توان بازدارندگی رژیم نیز در عملیات وعده صادق فرو ریخت.
سخنگوی سپاه: توان بازدارندگی رژیم صهیونیستی در عملیات وعده صادق فرو ریخت
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در نشست تبیینی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اظهار کرد: ۴۵ سال از عمر پربار جمهوری اسلامی و مقاومت جانانه مردم عزیز تحت رهبری حکیمانه امامین انقلاب می گذرد که شرایط بسیار پیچیده و سختی را از ابتدای وقوع انقلاب تا امروز پشت سر گذاشتیم و در تمام  عرصه های  مقابله با دشمنان به فضل الهی، برنده و پیروز میدان، گفتمان انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران اسلامی هستند و این اراده خداوند و وعده قرآن کریم است.

وی گفت: تا زمانی که به وظایف خود به درستی عمل کنیم پیروزی از آن ما است و خدا را شاکریم که دو رهبر حکیم و دور اندیش را به ملت ما عطا کرد. امام راحل که همه دنیا، ایشان را محور ایمان و اعتقاد و تدبیر شناختند و امام خامنه ای رهبر حکیم که ندای ایشان در تمام جهان شنیده شد و مستکبرین را به ترس واداشته است.

سردار شریف در ادامه با تاکید بر اینکه دشمنان به میدان آمدند تا انقلاب اسلامی شکل نگیرد، دوام نیاورد و گفتمان آن تعمیق و فراگیر نشود ، گفت: اراده خداوند بر آن بوده است که امروز بسیاری از کسانی که در این ۴۵ سال علیه انقلاب و ملت اقدام  به دشمنی کردند اثری نیست و انقلاب اسلامی همچنان توفنده به راه خود ادامه می دهد.

سخنگوی سپاه با اشاره به مولفه ‌های اصلی تداوم پیروزمندانه انقلاب ، مکتب اسلام را سرمایه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد : فرهنگ دینی، قرآن کریم، فرهنگ اهل بیت(ع) از مولفه‌های اصلی پیدایش،پیروزی ، بقا و تداوم انقلاب اسلامی  هستند.

وی در تشریح چرایی عملیات روانی و رسانه ای سنگین دشمن علیه جایگاه ولایت فقیه و رهبری انقلاب و وجود نعمت بزرگ رهبران الهی در ایران اسلامی افزود: رهبران الهی دومین مولفه ای  است که این نظام را  طی ۴۵ سال هدایت کردند و موجب رشد ، بالندگی ، سربلندی و افتخار امت اسلامی و کشور عزیزمان شده اند .

سردار شریف یادآور شد: مولفه سوم عنصر مردمی بودن انقلاب است که بعنوان سرمایه های اصلی نظام و کشور در پیروزی، تداوم و امتداد انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده‌اند و سپاه و بسیج و نیروهای مسلح نیز برآمده از بطن همین مردم قدرشناس هستند.

وی با اشاره به فراز و نشیب‌های تاریخ انقلاب اسلامی ادامه داد : موانع بزرگی را پشت سر گذاشتیم و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، گام اول انقلاب مستحکم برداشته شد و ان شاء ا.. در گام دوم شاهد درخشش بیشتر کشور در تمام عرصه ها خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان ما با بهره گیری از ابزار وسیع رسانه ای برای ایجاد شکاف نسلی بین نسل اول و نسل امروز ، تلاش می کنند و در این راستا تصویری غیرواقعی از شرایط موجود کشور منتشر می کنند افزود: در ابتدای انقلاب اسلامی جمعیت کشور بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون بود و امروز جمعیت ایران بیش از ۸۰ میلیون نفر است یعنی حدود ۴۰ میلیون نفر که نسل امروز انقلاب هستند آگاهی ندارند که بر اثر تسلط آمریکا و انگلیس و دست نشانده آنها نظام شاهنشاهی چه بر سر مردم و کشور آمد. نسل اول می دانند امام چگونه این کشور را از حلقوم آمریکا و دست نشانده هایش بیرون کشید و تحویل صاحبان اصلی آن یعنی مردم عزیز سپرد. ۴۵ سال این کشور از تمام تهدیدات عبور داده شد و امروز به فضل الهی و به برکت انقلاب، امامین انقلاب و استقامت، تیزهوشی، صبر و ولایتمداری مردم این سرزمین، انقلاب در موقعیت بسیار درخشنده و رو به جلو در حرکت است.

سخنگوی سپاه در ادامه با نثار درود به ارواح طیبه شهدای ایران اسلامی بیان کرد: شهدای عزیزمان برای گفتمان انقلاب و امامین انقلاب و عظمت کشور جان دادند و ما نیز با تمام وجود بر عهد و پیمان خود با آن شهدای عزیز و بزرگوار پای بند هستیم و همچنان با اراده و مصمم آرمان های ترسیم شده توسط امامین انقلاب را تعقیب می کنیم و میراث ماندگار آنها را گسترش می دهیم.

سردار شریف با اشاره به حوادث ماه های اخیر یادآور شد: طی مدت اخیر نشان دادیم  با تمام توان تهدیدات ناشی از فشارهای دشمن را به فرصت های طلایی برای حفظ امنیت و اقتدار و الهام بخشی انقلاب تبدیل کردیم و وضعیت امروز رژیم صهیونیستی به خوبی نشان داد راه درست انقلاب اسلامی را طی کردیم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی همان کشوری است که در طول این ۷۵ سال حجم بزرگی از جنایات را بر مردم فسطین و امت اسلام تحمیل کرد. هرگز دنیای اسلام از یاد نمی برد که صهیونیست ها چگونه با مردم فلسطین رفتار کردند و میلیون ها نفر را آواره و هزاران نفر را شهید و یا به اسارت گرفتند تا افزایش اقتدار نظامی خود را اینگونه به رخ می کشیدند.

وی ادامه داد: ۷ ماه است که غزه تحریم شده و ۱۳ سال هم در محاصره شدید قرار دارد ، اما صهیونیست‌ها نتوانستند به اهداف خود دست یابند و مغلوب گفتمان مقاومت و انقلاب شدند. در این مدت رزمندگان مقاومت حماس در تونل های زیرزمینی و با تحمیل تلفات سنگین و انهدام تجهیزات   واقعیت این رژیم را را به دنیا نشان دادند.

وی با تاکید بر اینکه افتخار انقلاب اسلامی این است که تجربه دفاع مقدس و انقلاب الهام بخش مستضعفین عالم شده است، افزود: امروز همه دنیا تصدیق کرد که نگاه انقلاب و دوراندیشی امام و تدابیر حکیمانه رهبر در طول این سالها راه درستی بود که رژیم اسراییل را غده سرطانی نامید و امروز در همه جهان، نه در خیابان های تهران و ایران بلکه در مهد پشتیبانی رژیم صهیونیستی یعنی آمریکا و اروپا و تمام جهان فریاد مرگ بر اسرائیل و حمایت از مردم فلسطین برجسته ترین فریاد این روزها است و خدا را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی، مردم فلسطین راه درست مبارزه با اسرائیل را در پیش گرفتند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اینکه صهیونیست ها سرزمین محدود غصب شده را دژ نفوذناپذیر نامیدند و بهترین سیستم های پدافندی و نیروی هوایی قدرتمند برای حفاظت از این جغرافیا فراهم کردند و مدعی بودند تمام قدرت کشورهای عربی نمی توانند به این دژ آسیب بزنند، بیان کرد: صهیونیست ها برای فرار از شکست فضاحت بار در غزه اشتباه محاسباتی انجام دادند و فکر کردند اگر به کنسولگری ایران حمله کنند انحراف افکار عمومی را از جنایت در غزه به سمت دیگری سوق می دهند. اما رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ توسط دلاور مردان و مجاهدان تنبیه خواهند شد.

وی با بیان اینکه با عزم و اراده و تصمیم رهبر شجاع انقلاب فرمان تنبیه متجاوز صادر شد و فرزندان دلیر انقلاب نگذاشتند کلام رهبری بر زمین بماند، اضافه کرد: ایران اسلامی لحظه ای از افزایش توانمندی و بازدارندگی غافل نشد و پس از ۱۲ روز از جنایت صهیونیست‌ها در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت سردار زاهدی و همراهان عالیقدر ایشان، عملیات وعده صادق طراحی و اجرا شد و آمریکایی ها اعلام کردند ۱۲ کشور در دفاع هوایی با صهیونیست‌ها همکاری داشتند.

سردار شریف با اشاره به شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی گفت: در ادامه شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی صهیونیست‌ها در عملیات طوفان الاقصی ، توان بازدارندگی رژیم نیز در عملیات وعده صادق فرو ریخت.

وی افزود: دشمن تلاش کرد اراده ما را در برخورد با فتنه ها زیر سوال ببرد اما با عملیات وعده صادق و وارد آوردن بزرگترین ترین ضربه به دشمن غاصب و حامیانش، عزم و اراده حکمرانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنیا نمایان شد.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما