plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۸
کد مطلب : ۳۸۱۹۹

سعید اوحدی: کمک‌های ایران به مردم غزه رسید

دستیار ویژه رئیس هلال‌احمر در گفت و گو با خبرنگار شبکه العالم گفت: تاکنون ۱۰ هزار تن مواد غذایی، دارو و زیستی و حدود 190 میلیارد تومان کمک های نقدی از طرف مردم ایران برای کمک به مردم مظلوم فلسطین به نوار غزه ارسال شده است.
سعید اوحدی: کمک‌های ایران به مردم غزه رسید
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، سعید اوحدی دستیار ویژه رئیس جمعیت هلال‌احمر درگفت‌وگو با العالم در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا کمک های بشر دوستانه مردم ایران به مردم مظلوم غزه رسیده است، گفت: هلال احمر جمهوری اسلامی بر اساس وظیفه و ماموریت ذاتی خود طی فراخوان‌هایی برای مردم مظلوم غزه و فلسطین اقدام به جمع‌آوری کمک‌های انسان‌دوستانه کرده است.

وی افزود: بر این اساس بیش از 10 هزار تن اقلام مورد نیاز مردم فلسطین به صورت غیر نقدی اعم از پوشاک و دارو، مایحتاج زندگی و امکانات مختلفی مثل پتو و چادر و حدود 190 میلیارد تومان کمک های نقدی جمع آوری شد.

اوحدی خاطر نشان کرد در همان ماه های ابتدایی این تجاوز، جمعیت هلال احمر تلاش زیادی کرد تا به دلیل موضع بشردوستانه خود با کمک سازمان صلیب سرخ جهانی بتوانند این کمک ها را به غزه منتقل کنند، متاسفانه رژیم جنایتکار صهیونیستی از همه ی نفوذ خود برای جلوگیری از انتقال این کمک ها استفاده کرد اما به لطف خدا توانستیم از مسیرهایی که تدبیر شد با کمک های بعضی از کشورها این کمک ها را به داخل غزه منتقل کنیم.

دستیار ویژه رئیس هلال‌احمر در خصوص کمک های نقدی هم گفت: هلال احمر جمهوری اسلامی این کمک ها را به اقلام مورد نیاز مردم غزه تبدیل کرده است و زمینه انتقال محموله آن از طریق دو کشتی فراهم شده است تا در اختیار مردم غزه قرار گیرد.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما