plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۲۰
کد مطلب : ۳۸۱۶۵

پاسخ حماس به پیشنهاد نامعقول بایدن درباره آتش بس غزه

جنبش مقاومت اسلامی حماس امروز (یکشنبه) به پیشنهاد اخیر جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر آتش بس در غزه در صورت آزادی اسرای اسرائیلی محبوس در باریکه غزه پرداخت.
پاسخ حماس به پیشنهاد نامعقول بایدن درباره آتش بس غزه
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، بنا بر گزارش سایت خبری "عربی 21" حماس در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد: "ما موضع رئیس‌جمهور آمریکا را محکوم می‌کنیم و آن را عقب‌نشینی از نتایج دور آخر مذاکرات و پیشنهادی که میانجیگران در مصر و قطر و با آگاهی و اطلاعات میانجی آمریکایی ارائه کردند و منجر به تأیید این جنبش شد، می‌دانیم.

حماس خاطرنشان کرد که "این جنبش در تمام مراحل مذاکرات برای توقف حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی، انعطاف لازم برای حرکت به سمت دستیابی به توافق را نشان داده و این رویکرد با تصویب آخرین پیشنهاد، قبل از آغاز حمله و تجاوز به رفح، جبالیا در غزه که برای انحراف این مسیر بود، به اوج خود رسید.

مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد: "تشدید وحشیانه کشتارها در مناطق مختلف باریکه غزه از سوی اشغالگران صهیونیست، تاییدی بر سیاست ادامه قتل عام و بی تفاوتی این رژیم نسبت به جان اسیران است.

"جنبش حماس در ادامه خاطرنشان کرد: موضع جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بار دیگر موید جانبداری واشنگتن نسبت به سیاست جنایتکارانه رژیم نازیست-صهیونیست "اسراییل" و حمایت مستمر در پوشش سیاسی و حمایت نظامی آن از این جنایت کشتار جمعی است که علیه مردم ما در حال انجام است و نیز دادن زمان بیشتری به ارتش اشغالگر تروریستی برای تکمیل عملیات تخریب، کشتار و نابودی در این بخش از سرزمین اشغال شده ی ماست."

خاطرنشان می شود که دیروز (شنبه) جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، با وجود تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی به باریکه غزه، موضع مغرضانه خود را به نفع رژیم اشغالگر "اسرائیل" تجدید کرد.

بایدن اقدام رژیم اشغالگر در مورد به شکست کشاندن پیشنهاد اخیر آتش‌بس مورد تایید حماس که مورد حمایت آمریکا نیز قرار گرفت، را نادیده گرفت و گفت: اگر حماس گروگان‌هایی (اسیران) را که در باریکه غزه نگه داشته است آزاد کند، فردا آتش‌بس ممکن خواهد بود. العا لم 

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما