plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸
کد مطلب : ۳۷۴۲۳
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داد

ارتقای امنیت مرزهای شرقی با استفاده از پهپادها و ریزپرنده‌ها

ضریب امنیتی مرزهای ما نسبت به خیلی کشورها بالا است
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با استفاده از تجهیزات نوین، دوربین‌های پیشرفته، بالگردها، پهپادها و ریزپرنده‌ها میزان امنیت مرزهای شرقی کشور را ارتقا می‌دهیم.
ارتقای امنیت مرزهای شرقی با استفاده از پهپادها و ریزپرنده‌ها
به گزارش سرویس سیاسی ایصال نیوز، امیرسرتیپ آشتیانی در گفت‌گو با ایسنا درباره ایجاد استحکامات در مرزهای شرقی کشور برای تقویت امنیت در این مرزها اظهار کرد: در این طرح فقط مساله کشیدن دیوار نیست بلکه در مناطق مرزی برنامه‌های زیادی داریم که شامل ایجاد موانع، استفاده از تجهیزات نوین و دوربین‌های پیشرفته، بالگردها، پهپادها، ریزپرنده‌ها و امکانات مخابراتی و تسلیحاتی است. تجهیزات و آموزش‌های نیروهای مرزبانی هم مهم است و همه این ها در کنار هم امنیت مرزها را تامین می‌کند.

وی افزود: هیچ کشوری به اندازه ما در مرزهای خود امنیت ندارد. البته انجام عملیات یک گروه تروریستی در مرز، توان او را نشان نمی‌دهد؛ زیرا اقدام او تروریستی است و نشان قدرتش نیست.

وزیر دفاع خاطرنشان کرد: این اقدامات تروریستی در همه کشورها رخ می‌دهد اما الان ضریب امنیتی مرزهای ما نسبت به خیلی کشورها بالا است و با طرح جدیدی که اجرا می‌شود، ضریب امنیتی مرزهای ما بالاتر خواهد رفت.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما