plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۳۶۵۷۲
در آیین افتتاح کارخانه تبدیل محصولات فولادی شهرضا

استاندار اصفهان: ۱۵۰۰ واحد تولیدی در دو سال اخیر در اصفهان مورد حمایت قرار گرفتند

افتتاح ۷۴۰ پروژه عمرانی و زیرساختی در ایام الله دهۀ فجر
استاندار اصفهان گفت: در دو سال گذشته یکهزار و ۵۰۰ واحد تولیدی مورد حمایت قرار گرفتند و در این خصوص رتبه نخست کشور را داریم. در این مدت بالغ بر ۵۰۰ واحد تولیدی راکد نیز به چرخه فعالیت بازگشتند که بسیار امید بخش است.
استاندار اصفهان: ۱۵۰۰ واحد تولیدی در دو سال اخیر در اصفهان مورد حمایت قرار گرفتند
به گزارش سرویس استان اصفهان ایصال نیوز، سیدرضا مرتضوی در آیین افتتاح کارخانه تبدیل محصولات فولادی در شهرستان شهرضا، افزود: در ۲ سال گذشته پشتیبانی ویژه‌ای در حوزه تولید استان با حمایت بخش خصوصی و دولتی انجام شده و استان اصفهان رتبه نخست کشوری را در این زمینه دارد.

وی ادامه داد: در این مدت بالغ بر ۵۰۰ واحد تولیدی راکد نیز به چرخه فعالیت بازگشتند که بسیار امید بخش است.

مرتضوی افزود: البته نقص‌هایی نیز وجود دارد که درصدد رفع حداکثری نواقص هستیم.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: در حوزه آب نیز پروژه‌های عظیمی در حال اجراست که از جمله آن می‌توانیم به تأمین آب استان از دریای عمان اشاره کنیم که مرحله نخست این طرح انجام شده و در حال حاضر مرحله دوم طرح در دست انجام است.

مرتضوی گفت: در حوزه آلودگی هوا نیز با جدیت به حوزه کاهش و رفع آلودگی هوا ورود کرده‌ایم.

وی ادامه داد: توسعه پایدار و اقتصاد مبتنی بر پایه دانش‌بنیان در استان همواره مورد توجه است، همچنان که به صورت ویژه بر حوزه صنعت ورود می‌کنیم بر این اصل نیز پایبند هستیم که توسعه صنعت بایستی موجب رفاه، زندگی بهتر و آسایش مردم شود.

استاندار اصفهان ادامه داد: طی ۲ سال گذشته اصفهان در حوزه اقتصادی نیز شرایط بسیار خوبی را داشته به صورتی که شاخص بهبود کسب و کار استان از رتبه ۲۳ به رتبه چهار رسیده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال پروژه در سراسر استان در حال افتتاح است و ۱۲میلیارد ریال پروژه در استان کلنگ زنی می‌شود.

گفتنی است؛ در ایام گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی امسال ۷۴۰ پروژه عمرانی و زیرساختی در استان اصفهان افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما