plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۳۵۰۸۴
در چهل و دومین روز از نبرد غزه

شمار شهدای غزه به یازده هزار و 517 نفر رسید

تداوم حمله به مناطق مسکونی، پناهگاه ها و بیمارستان ها
چهلمین و دومین روز از جنگ تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه غزه در حالی آغاز شده است که جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، حمله به مناطق مسکونی، پناهگاه ها و بیمارستان ها همچنان ادامه دارد و شمار شهدای غزه به یازده هزار و 517 نفر رسیده است.
شمار شهدای غزه به یازده هزار و 517 نفر رسید
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، رژیم صهیونیستی از آغاز حمله به غزه تا کنون 11517 فلسطینی را شهید و 32000 نفر را مجروح کرده است. در میان شهدا 4650 نفر کودک و 3145 نفر زن هستند. همچنین 3600 فلسطینی نیز تا کنون مفقود هستند.

رژیم صهیونیستی همچنان از رسیدن کمک های بشردوستانه به باریکه غزه ممانعت می کند که این امر به وخامت بیشتر اوضاع انسانی در این منطقه دامن زده است.

نیروهای مقاومت فلسطین در باریکه غزه شنبه 15 مهر (7 اکتبر 2023) در واکنش به جنایات مستمر رژیم اشغالگر از جمله کشتار فلسطینیان، هتک حرمت مسجدالاقصی، تعدی به محافظان آن، یورش شهرک نشینان با حمایت نظامیان صهیونیست، با اجرای عملیاتی با عنوان "طوفان الاقصی" مواضع و پایگاه های رژیم اشغالگر قدس را با ده ها موشک هدف قرار دادند.

رژیم صهیونیستی به دنبال این شکست، از روز عملیات طوفان الاقصی تا کنون به حملات مداوم و جنایتکارانه اش از جمله بمباران مستمر مناطق مسکونی، کشتار غیر نظامیان، زنان و کودکان،‌ اجرای سیاست جنایت جنگی مجازات دسته جمعی همچون قطع آب و برق فلسطینیان غزه، بمباران بیمارستان ها و آمبولانس ها و استفاده از سلاح های ممنوعه از جمله بمب های حاوی فسفر سفید مشغول است.العا لم 

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما