plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
کد مطلب : ۳۴۱۷۷

جام جهانی کشتی در انتظار فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور

حسن یزدانی و دیوید تیلور آمریکایی امشب ( یکشنبه شب) در فینال کشتی آزاد ۲۰۲۳ قهرمانی جهان در بلگراد به روی تشک می روند. امیرمحمد یزدانی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع امشب برای گرفتن مدال طلای جهان با حریفان خود مبارزه می‌کنند.
جام جهانی کشتی در انتظار فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور
به گزارش سرویس ورزشی ایصال نیوز، کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران به فینال قهرمانی جهان راه یافت و در ششمین نبرد رو در روی خود با دیوید تیلور دیدار خواهد کرد.

حسن یزدانی، ملی پوش کشتی ایران دیروز شنبه پس از صعود به فینال مسابقات کشتی آزاد جام جهانی بلگراد گفت: هنوز کارم در این مسابقات تمام نشده است. مردم برای من دعا کنند.

ایران امشب (یکشنبه شب) سه فینالیست دارد که رقابتهای رده بندی و فینال چهار وزن نخست از ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه آغاز می شود.

با حذف رضا اطری، ایران در وزن ۶۱ کیلوگرم نماینده ندارد.

در فینال وزن ۷۰ کیلوگرم امیر محمد یزدانی پس از ۵ مبارزه که از ساعت ۱۹:۴۵ آغاز می شود، حدود ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه با رقیب آمریکایی خود مبارزه می کند.

سپس بعد از دو مبارزه، حسن یزدانی در فینال ۸۶ کیلوگرم به مصاف دیوید تیلور می رود که این کشتی حدود ساعت ۲۱ تا ۲۱ و ۱۵ دقیقه خواهد بود. البته با توجه به زمان مسابقات قبلی، ممکن است دقایقی زمان مبارزه یزدانی جلو یا عقب شود.

همچنین، دو کشتی پس از فینال یزدانی، امیر حسین زارع در فینال سنگین وزن با گنو پتریاشویلی مبارزه می کند که این مسابقه حدود ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه خواهد بود.

همچنین از ساعت ۱۲ ظهر امروز، جدول مقدماتی رقابتهای چهار وزن دوم آغاز می شود.

تیم ملی کشتی آزاد عصر شنبه در روز نخست قهرمانی جهان ۲۰۲۳ توانست ۳ فینالیست داشته باشد.

دیروز در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۳ که در بلگراد برگزار می شود از چهار وزن نخست، تیم ایران توانست سه فینالیست داشته باشد و امروز یکشنبه سه مدال طلا در انتظار تیم ملی کشتی ایران است.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما