plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
کد مطلب : ۲۶۹۱۹
با ورود و دستور قاطع دادستان شهریار

هزار و ۷۵۰ مترمربع از مستحدثات غیر قانونی در یبارک شهریار قلع و قمع شد

بازداشت دو نفر از مسئولان کنترل نظارت بر ساخت‌وساز شهرداری شهریار
دادستان شهریار استان تهران گفت: هزار و ۷۵۰ مترمربع از مستحدثات غیرقانونی در قطعه زمینی واقع در یبارک شهریار، قلع و قمع شد.
هزار و ۷۵۰ مترمربع از مستحدثات غیر قانونی در یبارک شهریار قلع و قمع شد
به گزارش ایصال نیوز از مرکز رسانه قوه قضائیه، حمید عسکری پور اظهار کرد: در پی اعمال تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی و قلع و قمع مستحدثات غیر مجاز در قطعه زمینی به مساحت کل ۱.۳ هکتار واقع در یبارک شهرستان شهریار، دستورات لازم قضایی در این خصوص صادر شد.

دادستان شهریار تصریح کرد: قطعه زمین مذکور به صورت ۸ عدد بنا به مساحت کل یک هزار و ۷۵۰ مترمربع، ۵ استخر به مساحت کل ۳۰۰ مترمربع، ۵ آلاچیق به مساحت کل ۴۰۰ مترمربع، محوطه سازی به مساحت کل ۳ هزار مترمربع و طول دیوار به طول یک هزار و ۳۰۰ متر تغییر کاربری غیرمجاز شده بود.


*بازداشت دو نفر از مسئولان کنترل نظارت بر ساخت و ساز شهرداری شهریار به اتهام ارتشاءچهار روز پیش نیز حمید عسکری پور خبر از بازداشت دو نفر از مسئولان کنترل نظارت بر ساخت و ساز شهرداری شهریار به اتهام ارتشاء داده بود. دادستان شهریار با بیان اینکه در حال حاضر پرونده در مرحله تکمیل تحقیقات مقدماتی است و بر فرض توجه اتهام به اشخاص دیگر، نسبت به صدور دستورات لازم برای بازداشت آن‌ها اقدام خواهد شد، تصریح کرده بود: دستگاه قضایی در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی با جدیت اقدام می‌کند و بر این امر تاکید دارد.

انتهای پیام/*
۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم