plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۲۵۷۲۴

نظامیان صهیونیست‌ به اردوگاه فلسطینیان در کرانه باختری یورش بردند

نظامیان صهونیست با یورش به اردوگاه فلسطینیان در جنوب شرق بیت لحم واقع در کرانه باختری با آنها درگیر شده و شماری را بازداشت کردند.
نظامیان صهیونیست‌ به اردوگاه فلسطینیان در کرانه باختری یورش بردند
به گزارش ایصال نیوز، منابع خبری، بامداد جمعه گزارش دادند نظامیان صهیونیست به اردوگاه «الدهیشه» واقع در جنوب شرق بیت لحم یورش بردند.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست پس از حمله به این اردوگاه دو فلسطینی به نام‌های «حمزه الصیفی» و «صالح الجعیدی» را ربودند.

همچنین در پست ایست و بازرسی نزدیکی شهر طولکرم نظامیان صهیونیست «عماد ریحان» از اسرای آزاده فلسطینی را بازداشت کردند.

در قدس اشغالی نیز نظامیان صهیونیست یک جوام فلسطینی را پس از ضرب و شتم دستگیر کردند.

بازداشت فلسطینیان از سوی نظامیان صهیونیست چهارشنبه و بامداد پنجشنبه نیز در مناطق مختلف کرانه باختری ادامه داشت و ۲۲ فلسطینی دستگیر شدند.

بیم و هراس مقام‌های امنیتی رژیم صهیونیستی درحالی است که دوشنبه شب در حمله دژخیمان صهیونیست به اردوگاه جنین، یک جوان فلسطینی به نام ضرار ریاض الکفرینی به شهادت رسید.

علاوه بر شهادت این جوان فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به اردوگاه جنین، شیخ «بسام السعدی» یکی از مقام‌های ارشد جنبش مقاومت جهاد اسلامی در جنین توسط نظامیان صهیونیست بازداشت و در درگیری با نظامیان صهیونیست از ناحیه شکم مجروح شد.

پیش تر شاخه گردان قدس در جنین رژیم صهیونیستی را به حملات تلافی‌جویانه تهدید کرده بود.

گردان القدس افزوده است که هرگز در برابر حمله دشمن صهیونیستی به شیخ بسام السعدی از رهبران جهاد اسلامی سکوت نمی‌کنیم و اجازه نخواهیم داد آب خوش از گلوی صهیونیست‌ها پایین برود.العا لم
انتهای پیام/*
۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم