plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶
کد مطلب : ۱۴۷۶۰
در دیدار مجمع جوانان و تعدادی از روسای هیات‌های ورزشی گلستان

مسعود سلطانی‌فر: تعداد سمن‌های حوزه جوانان در ۷.۵ سال اخیر ۴۰ برابر شده است

فعالیت سه هزار و ۲۰۰ سمن جوانان در سراسر کشور
وزیر ورزش و جوانان با یادآوری این که در ابتدای دولت یازدهم ۸۰ سازمان مردم نهاد حوزه جوانان در کشور وجود داشت گفت: اکنون و پس از ۷.۵ سال این تعداد به سه هزار و ۲۰۰ سمن افزایش یافته است.
مسعود سلطانی‌فر: تعداد سمن‌های حوزه جوانان در ۷.۵ سال اخیر ۴۰ برابر شده است
به گزارش ایصال نیوز، مسعود سلطانی‌فر عصر امروز جمعه در دیدار با اعضای مجمع جوانان و تعدادی از روسای هیات‌های ورزشی گلستان در سرسرای استانداری اظهار داشت: افزایش این سمن ها نشان دهنده توجه ویژه دولت و وزارت ورزش و جوانان به حوزه جوانان است.

وی با بیان این که سمن‌ها حلقه ارتباطی بین مردم و حاکمیت هستند و می‌توانند ایده، نظر و انتقادات خود را با مسوولان در میان بگذارند، خاطرنشان کرد: یکی دیگر از دلایل توجه وزارت ورزش و جوانان به سمن ها فعالیت برخی از این سازمان های مردم نهاد در مسیر تربیت مدیران عالی رتبه برای تصدی‌گری و مسوولیت های مهم کشوری است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از آنجایی که بودجه و اعتبارات وزارتخانه جوابگوی نیاز سمن‌ها و هیات‌های ورزشی نیست، بهتر است صنایع و فعالان بخش اقتصادی برای حفظ نقش خود در جامعه از تیم‌ها و سمن‌های مردمی حمایت کنند.

سلطانی‌فر به اعتبارات فدراسیون های ورزشی اشاره کرد و گفت: علیرغم اینکه ۵۰ فدراسیون ورزشی سالانه به طور متوسط ۳۰ میلیارد ریال اعتبار دارند؛ برنامه‌های فدراسیون ها به طور کامل اجرا نمی شود و بر همین اساس معتقدیم قانون اعتبارات فدراسیون‌های ورزشی نیازمند اصلاح اساسی است.

وی در این جلسه قول پیگیری مطالبات و بررسی مشکلات جوانان گلستان، موضوعات مربوط به سوارکاری، احداث سالن ۶ هزار نفری گرگان و اتمام ساخت ساختمان اداره کل ورزش و جوانان را ارائه داد.

هادی حق شناس استاندار گلستان نیز در این جلسه گفت: باوجود تاثیر کرونا همانطور که سال گذشته نرخ بیکاری استان تک رقمی شد، امسال در شرایط کرونایی نیز شاهد تک رقمی شدن نرخ بیکاری گلستان بودیم.

انتهای پیام/*
۱
مرجع : ایرنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم