plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
کد مطلب : ۱۴۶۵۱

سازمان سنجش: مهلت ثبت نام کنکور تمدید شد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۶۹۸ هزار داوطلب در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: مهلت داوطلبان برای شرکت در این آزمون تا روز دوشنبه ۲۰ بهمن تمدید شد.
سازمان سنجش: مهلت ثبت نام کنکور تمدید شد
به گزارش ایصال نیوز، فاطمه زرین آمیزی در گفت و گویی ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: ثبت‌نام متقاضیان‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۴۰۰ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه، ۱۲ بهمن منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده بود تا روز دوشنبه ۲۰ بهمن ماه تمدید شد.

وی در ادامه به تازه ترین آمار ثبت نام داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: بیش از ۶۹۸ هزار و ذ۴۲۸ داوطلب در یک گروه و تعداد ۸۷۹ هزار و ۴۶۰ داوطلب نیز در بیش از یک گروه آزمون ثبت نام کردند.

زرین تاکید کرد: داوطلبانی که قبلا در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت نام کرده بودند می توانند در این مهلت تمدید شده اطلاعات خود را ویرایش کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: با توجه به تایید مجدد مصوبه هفدهمین جلسه ۲۶ اسفند سال ۹۷ شورای سنجش و پذیرش دانشجو برای آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ و بعد از آن، سنجش فقط با یک آزمون و بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ انجام می‌شود.

 انتهای پیام/*
۱
مرجع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما