plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
کد مطلب : ۱۳۲۷۷

از بایدن اصرار و از ترامپ انکار

ترامپ باز هم با انتشار توییتی نتیجه انتخابات آمریکا را نپذیرفت
دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی آمریکا، در واکنش به انتشار خبری از سوی نشریه پولیتیکو در مورد درخواست یک مقام ارشد جمهوریخواه از وی برای قبول نتیجه انتخابات، گفت که نمی‌توان نتایج یک انتخابات با صدها هزار رای تقلبی را پذیرفت.
از بایدن اصرار و از ترامپ انکار
به گزارش ایصال نیوز، درحالی که جو بایدن با تشکیل کارگروه انتقال قدرت، بر سالم برگزار شدن انتخابات و نتیجه آن اصرار دارد، دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی آمریکا بامداد یکشنبه به وقت ایران، در صفحه توئیتر با اعلام این خبر، با اشاره به دستور اخیر برای بازگرداندن نیروهای آمریکایی به کشور نیز اضافه کرد: شما ناراحت هستید که من درحال بازگرداندن نیروها به خانه هستم.

ترامپ در ادامه پیام‌ توئیتری خود نوشت که صدها هزار رای وجود داشت که ناظران رای گیری جمهوریخواه اجازه نظارت بر آنها را پیدا نکردند و حتی اجازه دسترسی به اتاق شمارش آرا را نداشتند.

رئیس جمهور فعلی آمریکا این وضعیت را به وجود صندوق‌های رای گیری تقلبی و رای دادن از سوی مردم مرده تشبیه کرد.

ترامپ همچنین با عصبانیت از اقدام جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا برای تشکیل دولت خود، نوشت: چرا بایدن اینقدر سریع کابینه تشکیل می‌دهد در حالیکه تحقیقات من نشان داده که صدها هزار رای تقلبی وجود دارد که بسیار بیشتر از مقدار کافی برای پیروزی در انتخابات است؟

ادعای ترامپ در حالی مطرح می‌شود که رسانه‌ها از فاصله ۶ میلیون رای بین بایدن و ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داده‌اند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که دادگاه‌ها و قوه مققنه شجاعت انجام اقدام لازم برای حفظ امانت در انتخابات و خود ایالات متحده آمریکا را دارد. “دنیا در حال نظاره است.”

انتهای پیام/*
۱
مرجع : العالم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم