plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
کد مطلب : ۹۶۶۷
در جلسه ارائه راهکارهای تحقق شعار سال 99

سردار اشتری: مردم تمامی سرمایه خود را وارد بازار بورس نکنند

لزوم توجه به هشدارهای پلیس امنیت اقتصادی
فرمانده نیروی انتظامی گفت: مردم باید آگاهانه وارد بازار بورس شوند و تمامی سرمایه خود را وارد این بازار نکنند ضمن اینکه از هشدارهای پلیس امنیت اقتصادی نیز غافل نشوند.
سردار اشتری: مردم تمامی سرمایه خود را وارد بازار بورس نکنند
به گزارش ایصال نیوز از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار "حسین اشتری" در جلسه ارائه راهکارهای تحقق شعار سال 99 (جهش تولید) ضمن درود بر ارواح پاک و مطهر شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حرم خصوصا سردار رشید اسلام شهید "حاج قاسم سلیمانی" و درود بر روح بلند و ملکوتی امام راحل و آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران گفت: انصافا مطالبی که در این جلسه مطرح شد حاکی از کارشناسانه بودن آن و دلسوزی افراد برای حل مسائل موجود است امیدواریم بتوانیم بخشی از این مشکلات مطرح شده را به نحو مطلوب و با برنامه ریزی دقیق و اصولی رفع کنیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی وظیفه ارتقاء امنیت و تدوام آن را در جامعه به عهده دارد، ادامه داد: نیروی انتظامی موضوعات و مسائل اجتماعی را قبل از وقوع پیش بینی و پیشگیری می کند این در حالی است که در سال های اخیر علاوه بر موضوعات اجتماعی با موضوعات اقتصادی نیز روبه رو بوده ایم که باید در راستای حل مشکلات اقتصادی موجود نیز با آمادگی وارد میدان شویم.

فرمانده نیروی انتظامی به نام گذاری سال توسط مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) با عنوان جهش تولید اشاره و تصریح کرد: ما موظف هستیم که در راستای تحقق شعار سال تمامی ظرفیت ها و دستگاه های مربوطه را پای کار بیاوریم و از تولید کنندگان داخلی قاطعانه حمایت کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در ادامه با اشاره به ورود تعداد قابل توجهی از شهروندان به بازار بورس، تاکید کرد: ناجا متولی برقراری نظم و امنیت و به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار در کشور باید با برنامه ریزی دقیق،خسارت های احتمالی راپیش بینی و در نهایت پیشگیری و درمان کند.

سردار اشتری با بیان اینکه پلیس امنیت اقتصادی در زمینه بورس به خوبی ورود پیدا کرده و هشدارهایی هم به شهروندان داده است، تاکید کرد: مردم باید آگاهانه وارد بازار بورس شوند و تمامی سرمایه خود را وارد این بازار نکنند چرا که بازار بورس برای آنها زودبازده نخواهد بود.

انتهای پیام/*
۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم