plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
کد مطلب : ۷۹۱۹
سخنگوی دولت خبر داد

امروز تکلیف تعطیلی مدارس و دانشگا‌ه‌ها در ستاد ملی مبارزه با کرونا تعیین می شود

برگزاری ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست دکتر نمکی
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا با بیان اینکه چند دیدگاه درباره تعطیل شدن یا نشدن مدارس و دانشگاه ها در کشور وجود دارد گفت: امروز عصر در ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست دکتر نمکی تصمیم گیری می شود.
امروز تکلیف تعطیلی مدارس و دانشگا‌ه‌ها در ستاد ملی مبارزه با کرونا تعیین می شود
به گزارش ایصال نیوز، دکتر علی ربیعی افزود: یک دیدگاه این است که تعطیلی مدارس و دانشگاه ها در کنترل بیماری موثر است در حالیکه دیدگاه دیگر معتقد است تعطیلی مراکز آموزشی مقدمات و زمینه مساعدی برای جابجایی خانواده ها و مسافرت را پدید می آورد و این موضوع باعث شیوع بیماری در سراسر کشور می شود.

ربیعی همچنین با اشاره به برگزاری نشست های متعدد در قالب چندین کمیته در ذیل ستادملی مبارزه با کرونا گفت: امروز هم علاوه بر جلسه اصلی ستاد ملی، کارگروه پیشبینی و برنامه ریزی اقتصادی مرتبط با کرونا نیز با حضور دستگاه های ذیربط برگزار می شود. روز گذشته هم کارگروه تدارکات و تامین نیازمندی های بهداشتی مورد نیاز مردم در وزارت صمت برگزار شد.

سخنگوی دولت افزود: امروز شخصا پیگیر جلسات تدارکات برای تامین ماسک و ضدعفونی کننده ها  بودم و خبردار شدم چند کارخانه به صورت چند شیفت در حال تولید هستند و به زودی محصولات آنها در مقیاس وسیع توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/*
۲
مرجع : دولت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم