plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
کد مطلب : ۷۰۱۷
پس از استقلال نوبت به پرسپولیس رسید

پایان کار گابریل کالدرون در پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پایان کار گابریل کالدرون در پرسپولیس خبر داد و انتخاب سرمربی جدید را به یکشنبه شب یا دوشنبه موکول کرد.
پایان کار گابریل کالدرون در پرسپولیس
به گزارش ایصال نیوز، سرانجام پس از مدت ها گمانه زنی، باشگاه پرسپولیس خبر جدایی گابریل کالدرون را اعلام کرد. محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل این باشگاه با انتشار خبر جدایی سرمربی آرژانتینی، همچنین به زمان انتخاب مربی بعدی پرداخت.
*پایان کار کالدرون در پرسپولیس
انصاری فرد صحبت اصلی را در همان ابتدا انجام داد و گفت: بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است. در نامه‌ای که دیشب هیئت مدیره و مدیرعامل همراه با در‌نظر گرفتن شرایط مالی عالی برای آقای کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم ژانویه به باشگاه اعلام نماید که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است.‌ما می خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم‌ اما برای توافق با گزینه های سرمربیگری نیاز به زمان بیشتری است.
*قدر کالدرون را میدانیم اما...
محمدحسن انصاری فرد همچنین گفت: ما تا آنجایی که مقدور باشد مذاکراتی که طی این مدت بین طرفین(هیات مدیره و مدیرعامل با کالدرون ) صورت گرفته را برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم. البته قدر زحماتی که آقای کالدرون متحمل شدند را می‌دانیم اما مسائلی هست که باید بازگو شود تا هواداران که دانستن بسیاری از اتفاقات حق آنهاست، مطلع بوده و بعد از شفاف سازی قضاوت کنند.
*پیشنهادی ویژه به کالدرون دادیم
انصاری فرد با اشاره به روند مذاکرات عنوان کرد: فقط می توانم‌بگویم ایشان بعد از طی نزدیک ده روز و تحقق برخی خواسته های شان از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکردند.با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیات‌مدیره با مدیر برنامه های کالدرون نامه ای برای شان ارسال شد که حاوی نکات‌مهمی از جمله در نظر گرفتن‌شرایط مالی ویژه برای ایشان بود اما با این وجود پنج‌ شنبه ایشان‌ خواسته هایی مالی و غیر مالی مطرح کردند که برخی شان بسیار عجیب بود و غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره.
با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه ای به ایشان داد اما امروز خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیج نکته ای درباره نقل و انتقالات و‌گزینه های خارجی یا الترناتیو ایرانی پاسخ ندادند.
*منتظر باشید؛ شفاف سازی می‌کنیم
وی درخصوص این تصمیم توضیح داد: درباره مذاکراتی که از زمان بازگشت آقای کالدرون به آرژانتین تاکنون انجام‌شد هر آنچه که اتفاق افتاده با رعایت مسائل حرفه‌ای بیان خواهد شد. چیزی برای پنهان کردن نداریم و برخی از مسائل که قابل بازگویی باشد را بیان می کنیم و هواداران در جریان واقعیت‌ها قرار خواهند گرفت.ما شفاف سازی خواهیم کرد و‌مستند نکاتی را می گوییم که چقدر امتیاز داده شد تا ایشان‌برگردند اما خبری نشد. منتظر شفاف سازی همراه با مستندات باشید و بعد قضاوت کنید.
*با دو سه گزینه مذاکره داشتیم
مدیرعامل سرخ ها همچنین راجع به جانشین کالدرون اظهار داشت: مذاکراتی با دو سه گزینه‌ خوب سرمربیگری داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود. با برخی بازیکنان مذاکره کردیم وی درباره مذاکره با چند بازیکن گفت: درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکراتی داشته‌ایم و همه جوانب را برای جذب بازیکن بررسی کرده و مذاکرات اولیه را انجام داده‌ایم. با برخی گزینه‌های سرمربیگری هم در این زمینه مشورت هم کرده‌ایم.
*تیم را در دو روز آینده تقویت می‌کنیم
محمد حسن انصاری فرد درخصوص نقل و انتقالات عنوان کرد: هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم اما تمام تلاش‌ خود را می‌کنیم تا در این دو روز آینده بتوانیم برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد.
*فردا با هواداران صحبت می‌کنم
انصاری فرد در پایان بار دیگر وعده صحبت مفصل با هواداران را مطرح کرد و گفت: روز یکشنبه در این رابطه بیشتر با هواداران صحبت خواهیم کرد و مسایل مربوط به اقای کالدرون را تشریح خواهیم کرد‌و انشااله مشکلی پیش نیاید و نیاورند در انتخاب سرمربی و‌بازیکنان خبرهای مهم و خوبی را به هواداران می دهیم.
انتهای پیام/*
۱
مرجع : ورزش سه
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم