plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
کد مطلب : ۴۳۶۴

ترامپ در باره موهایش باز هم لاف زنی کرد!

مدتها است که موهای ترامپ به موضوع بحث در اینترنت تبدیل شده است. بسیاری میگویند که موهای ترامپ مومصنوعی است اما سال گذشته در یک برنامه تلویزیونی با دست زدن به موی سر ترامپ به شایعات در این خصوص پایان داد.
ترامپ در باره موهایش باز هم لاف زنی کرد!
به گزارش ایصال نیوز، دونالد ترامپ دیشب با سخنرانی در مقابل همفکرانش در کارولینای شمالی اعلام کرد که موهایش بهتر از موهای اکثر دوستانش است.
ترامپ گفت:« حاضر بود میتینگ را در ورزشگاهی زیر آسمان باز برگزار کند تا در یک بنای سرپوشیده تا همه طرفدارانش در آنجا جا بگیرند. من حتی حاضر بودم آرایش موهایم بهم بخورد و موهای مشهورم خیس بشوند. حداقل به این ترتیب ثابت می شد که موهای من طبیعی هستند.
ترامپ با خنده گفت: اینها موهای خودم هستند. شاید زیاد خوب نباشند اما بهتر از موهای اکثر دوستانم در همچین سن و سالی است.تکرار می کنم، بهتر از موهای آنها، بهترین!»
قابل ذکر است، مدتها است که موهای ترامپ به موضوع بحث در اینترنت تبدیل شده است. بسیاری میگویند که موهای ترامپ مومصنوعی است اما سال گذشته در یک برنامه تلویزیونی با دست زدن به موی سر ترامپ به شایعات در این خصوص پایان داد.
ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور امریکا به مایکل وولف گفت که ترامپ پس از تلاش برای درمان طاسی، موهای  مرکزی سر خود را از دست. همچنین ایوانکا گفت که پدرش از رنگ موی با کیفیت پایین استفاده می کند و به همین علت هر بار رنگ موی او تغییر می کند!
انتهای پیام/*
۲
مرجع : اسپوتنیک
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

۱۰ راهکار برای سلامت روانی در استفاده از اخبار و رسانه‌ها