plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
کد مطلب : ۳۴۸۱
در مراسم معارفه فرمانده جدید بسیج مبارکه

سردار مجتبی فدا: ایران ابتکار عمل منطقه را در دست دارد

می توانیم بر همه مسائل فائق آییم
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: ایران امروز به اقتداری رسیده که در مقابل هرگونه تهدیدی توانایی مقابله را دارد و ابتکار عمل منطقه در دست این کشور است.
سردار مجتبی فدا: ایران ابتکار عمل منطقه را در دست دارد
سردار مجتبی فدا روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه افزود: ایران امروز با قدرت و عزت در مقابل هرگونه تهدید آمریکایی ها ایستاده است.

وی با اشاره به تجاوز پهباد آمریکا به مرز هوایی ایران گفت: این پهباد پس از  ورود غیرقانونی به مرز هوایی کشورمان و پس از سه بار تذکر و هشدار ساقط شد که این نشان از پیشرفت، ظرفیت و توانمندی بالای جمهوری اسلامی در عرصه هوا و فضا و موشکی دارد.    

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اظهار داشت: توانمندی متقابل ایران، یک درجه بالاتر و با ارزش تر توان بازدارندگی است.

وی بیان کرد: با توجه به شرایطی که پیش آمده، بزودی آمریکایی ها منطقه را ترک خواهند کرد و دیگر جایگاه و ظرفیتی برای آنها در خلیج فارس وجود نخواهد داشت.

فدا ادامه داد: اعتبار، عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته به نقطه ای رسیده است که مردم در مقابل کوچکترین توهین و حمله، آماده جهاد و دفاع هستند.

وی تصریح کرد: امروز همه نوع توهینی به مردم کشورهایی مانند مصر، عربستان و ترکیه که به آمریکا پناه برده اند، می شود و کسی هم جرات کوچکترین دفاعی در مقابل آمریکا ندارد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) خاطرنشان کرد: گرانی و فشار اقتصادی و معیشتی بر اقشار متوسط مردم وجود دارد و کسی هم منکر آن نیست و مسوولان وظیفه دارند برای رفع این مشکلات بکوشند.

وی تاکید کرد: محدودیت و محرومیت در کشور وجود دارد اما در شرایط کنونی، حفظ وحدت، هماهنگی و همکاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با انسجام ملی می توانیم بر همه مسائل فائق آییم.
در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار محمد نصر اصفهانی، تقدیر و سرهنگ دوم پاسدارعلی اصغر عطایی به سمت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مبارکه منصوب شد.

شهرستان مبارکه در ۵۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

انتهای پیام/*
۱
مرجع : ایرنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم