plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
کد مطلب : ۱۳۲۰۴

بیانیه عراق در باره حمله موشکی به منطقه سبز بغداد

ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق اعلام کرد که در حمله موشکی سه‌شنبه شب به منطقه سبز در مرکز بغداد یک نفر کشته و ۵ نفر دیگر زخمی شدند.
بیانیه عراق در باره حمله موشکی به منطقه سبز بغداد
به گزارش ایصال نیوز، در بیانیه ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق درباره جزئیات حمله آمده است: شب گذشته هفت موشک شلیک شد که چهار فروند آن به منطقه سبز اصابت کرد و سه موشک دیگر نیز در خارج از این منطقه فرود آمد.

این ستاد افزود: یکی از سه موشک یاد شده در نزدیکی مجتمع پزشکی و دیگری به ورودی پارک الزوراء اصابت کرد و سومین موشک در آسمان منفجر شد.

بر اساس این بیانیه، محل شلیک این موشک ها خیابان «الضغط» در محله «الامین الثانیه» بغداد بود که به کشته شدن یک کودک و زخمی شدن پنج نفر دیگر منجر شد که همگی غیرنظامی هستند.

فرماندهی عملیات مشترک عراق نیز در بیانیه ای اعلام کرد که دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی تحقیقات در این باره را آغاز کرده اند.

کانال «صابرین نیوز» سه شنبه شب اعلام کرده بود که گروه «اصحاب الکهف» مسئولیت حمله به پایگاه نظامی در سفارت آمریکا را برعهده گرفته و این عملیات بعد از آن صورت گرفت که نیروهای آمریکایی دوشنبه شب سه نفر از اعضای این گروه را در شهر فلوجه بازداشت کردند.

گفتنی است، به گزارش سومریه نیوز، خودرو پرتابگر راکت ها نیز منهدم شد.

انتهای پیام/*
۲
مرجع : العالم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم