plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
کد مطلب : ۱۱۹۶۱
دکتر سیما سادات لاری خبر داد

دو هزار و ۷۰۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ایران شناسایی شد

فوت ۱۴۰ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی دو هزار و ۷۰۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور خبر داد.
دو هزار و ۷۰۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ایران شناسایی شد
به گزارش ایصال نیوز از وزارت بهداشت، دکترسیما سادات لاری با اعلام این خبر افزود: از دیروز تا امروز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۷۰۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۹۹ نفر از آنها بستری شدند.

وی با اشاره به این که مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۰۷ هزار و ۳۵۳ نفر رسیده است، گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۳ هزار و ۴۵۳ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه با بیان این که خوشبختانه تا کنون ۳۴۹ هزار و ۹۸۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، افزود: ۳۸۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

وی همچنین گفت: تا کنون سه میلیون و ۶۱۳ هزار و ۸۹۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری با بیان این که بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند، افزود: همچنین استانهای آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

انتهای پیام/*
۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم