plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
کد مطلب : ۱۱۱۱۰
سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد

۲۲۶ بیمار کرونایی دیگر در ایران جان خود را از دست دادند

شناسایی دو هزار و ۶۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹
دکتر سیما سادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۹ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۵۸۸ نفر از آنها بستری شدند.
۲۲۶ بیمار کرونایی دیگر در ایران جان خود را از دست دادند
به گزارش ایصال نیوز از وزارت بهداشت، سخنگوی این وزارتخانه افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۰۱ هزار و ۵۳۰ نفر رسید.
 
دکتر سیما سادات لاری تصریح کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۶ هزار و ۵۶۹ نفر رسید.
 
وی با بیان اینکه خوشبختانه تا کنون ۲۶۱ هزار و ۲۰۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، گفت:  ۴۰۴۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.
 
به گفته دکتر لاری، تا کنون دو میلیون و ۴۳۱ هزار و ۸۰۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
 
سخنگوی وزارت بهداشت با اینکه استانهای تهران، مازندران، گلستان، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، خراسان رضوی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، لرستان و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند، ادامه داد: استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، یزد، گیلان و قم  هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

انتهای پیام/*
۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم