plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۳
کد مطلب : ۳۹۲۶۷
شرکت توزیع برق تهران بزرگ هشدار داد

مشترکان، مصارف برق خود را کاهش دهند؛ مصرف برق به مرز هشدار رسید

شهروندان به پویش با انرژی بپیوندند
شرکت توزیع برق تهران بزرگ با بیان این‌که میزان مصرف برق پایتخت به مرز هشدار رسیده است و مشترکان رعایت کنند، اعلام کرد: شهروندان به‌منظور همراهی در توزیع عادلانه انرژی اکیداً از استفاده از وسایل برقی پرمصرف همچون ماشین لباسشویی، اتو و جاروی برقی و استفاده از دور تند کولرهای آبی در ساعات اوج مصرف به‌ویژه در ساعات ۱۱ تا ۱۷ خودداری کنند.
مشترکان، مصارف برق خود را کاهش دهند؛ مصرف برق به مرز هشدار رسید
به گزارش سرویس استان تهران ایصال نیوز، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: به دنبال افزایش کم‌سابقه دمای هوا، میزان مصرف برق در کشور افزایش بسیار زیادی پیدا کرده و به مرز هشدار نزدیک شده است.

کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ شبانه‌روز در تلاش‌اند تا کوچک‌ترین اختلالی در تأمین برق موردنیاز مشترکان برق پایتخت ایجاد نشود؛ اما حفظ پایداری شبکه بدون همراهی هم‌وطنان امکان‌پذیر نخواهد بود.

لذا درخواست می‌شود به‌منظور همراهی در توزیع عادلانه انرژی اکیداً از استفاده از وسایل برقی پرمصرف همچون ماشین لباسشویی، اتو و جاروی برقی و استفاده از دور تند کولرهای آبی در ساعات اوج مصرف به‌ویژه در ساعات ۱۱ تا ۱۷ خودداری کنید.

همچنین در صورت استفاده از کولرهای گازی و سامانه‌های سرمایشی پرمصرف، دمای سامانه سرماساز را بر روی عدد ۲۵ یا ۲۴ درجه سانتیگراد تنظیم کنید.

امسال شرکت توانیر همچنین باهدف تشویق مردم به مدیریت مصرف برق پویشی با نام باانرژی راه‌اندازی کرده است.

مشترکان می‌توانند با پیوستن به این پویش و انجام اقدام‌های قید شده در آن علاوه بر رایگان شده قبض برق خود از هزار جایزه من‌جمله خودرو برخوردار شوند.

مشترکان کافی است با ۱۵ درصد صرفه‌جویی احتمال برنده‌شدن خود را افزایش دهند.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما