plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۳۸۱۷۰
در آیین بهره‌برداری از مرکز جراحی‌ خاتم‌الانبیا(ص) سمنان

سرلشکر سلامی: قاعده عبور از مشکلات و تحریم ها، «با مردم بودن» است

سمنان از استان های ممتاز کشور و دارای شهدایی شاخص است
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که اعتماد به نفس امروز نیروهای مسلح از اعتماد مردم به نظام به‌دست آمده است، افزود: قاعده عبور از مشکلات و تحریم ها، «با مردم بودن» است. دشمنان در دنیای امروز ذخایر خود را برای ضربه به جمهوری اسلامی آماده می کنند، اما با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتوانه اراده مردمی بصیر و همیشه مقاوم، کشور با پیشرفت بیش از پیش، قوی‌تر خواهد شد.
سرلشکر سلامی: قاعده عبور از مشکلات و تحریم ها، «با مردم بودن» است
به گزارش سرویس سیاسی ایصال نیوز، سرلشکر حسین سلامی روز دوشنبه در آیین بهره‌برداری از مرکز فوق تخصصی جراحی‌های محدود خاتم‌الانبیا(ص) در سفر یکروزه به سمنان افزود: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت امروز به دنیا در عرصه های مختلف به نمایش درآمده است.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی نشان داد هر کجا با مانع و تحریم روبرو شد، همان زمان موفقیت هایی به دست آورده است و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی محصول مقاومت و پیشرفت در جنگ بی‌پایان با شکل‌های متنوع و کشورهای مختلف دنیا است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تصور دشمن در تحریم ایران فلج کردن و تسلیم کردن کشور بود، تاکید کرد: اینکه جمهوری اسلامی بدون واهمه و با علم به دشمنی همه‌جانبه و تبعات آن، به قلب استکبار حمله می کند، نشان از قدرت ایمان، مقاومت، اراده و پیشرفت این مردم است.

وی با بیان اینکه اعتماد به نفس امروز نیروهای مسلح از اعتماد مردم به نظام به‌دست آمده است، افزود: قاعده عبور از مشکلات و تحریم ها با مردم بودن است.

سرلشکر سلامی افزود: دشمنان در دنیای امروز ذخایر خود را برای ضربه به جمهوری اسلامی آماده می کنند، اما با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتوانه اراده مردمی بصیر و همیشه مقاوم، کشور با پیشرفت بیش از پیش، قوی‌تر خواهد شد.

وی با اشاره به طرح‌های قابل افتتاح در برنامه امروز سفر به سمنان، یادآور شد: همه نیروها و مسئولان‌ خادم مردم هستند و از همه توان و ظرفیت همچون گذشته برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: سمنان از استان های ممتاز کشور و دارای شهدایی شاخص است.

وی از قسمت های مختلف تیپ ۱۲ قائم(عج) بازدید کرد و در آیین کلنگ‌زنی ساخت بیمارستان ۱۲۸ تخت خوابی قائم آل محمد(عج) با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع و شامل بخش های قلب، زنان، اورژانس تخصصی و تروما، ام‌آرآی و سی‌تی‌اسکن ساخته خواهد شد، حضور یافت.

نیاز سمنان به مراکز درمانی برای خدمت به مسافران و زائران عبوری

استاندار سمنان میز در این آیین با بیان اینکه سمنان یکی از استان های نمونه در بسیاری از شاخص ها به تایید آمار و مسئولان ملی محسوب می‌شود، گفت: اصلی ترین مشکلات این استان اجرای طرح آزادراه حرم تا حرم، کمبود آب و مشکل جمعیت است که حل این مشکلات با جدیت پیگیری می شود.

سید محمدرضا هاشمی با بیان اینکه هر جا سپاه حضور دارد موفقیت هم حاصل شده است، افزود: وضعیت سرانه تخت های بیمارستانی به تناسب جمعیت استان مطلوب است، اما به دلیل اینکه ۳۹ درصد مراجعان به مراکز درمانی استان مسافران و زائران رضوی در مسیر هستند، ساخت یک بیمارستان در مرکز استان خدمت بزرگی به مردم خواهد بود.

فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان نیز در این آیین با بیان اینکه مرکز فوق تخصصی جراحی‌های محدود خاتم‌الانبیا(ص) در مدت هفت سال ساخته و آماده بهره برداری شد، گفت: این مرکز در چهار هزار و ۵۱۰ متر مربع و چهار طبقه با چهار اتاق عمل مجهز ساخته شد.

سردار منصور شوقانی افزود: مرکز فوق تخصصی جراحی‌های محدود خاتم‌الانبیا(ص) دارای پنج بخش اصلی اورولوژی، گوش و حلق و بینی، چشم، زنان و جراحی های عمومی است.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از فرماندهان نظامی سمنان در این آیین حضور داشتند و دیدار با خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه های فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سمنان بود.

سرلشکر سلامی همچنین از روند ساخت مجتمع مسکونی فجر استان سمنان بازدید و با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در اجرای این طرح بزرگ، بر تسریع در روند تخصیص بودجه و امکانات مورد نیاز به منظور حل مشکلات و تکمیل آن تاکید کرد. ایر نا 

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما