plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۳۸۱۴۳
در همایش مدار امید اردبیل

سخنگوی سپاه: وعده صادق محصول تدبیر، اراده و شجاعت رهبر انقلاب بود

صهیونیست‌ها و امریکا منفورترین رژیم‌های روی زمین هستند
سردار شریف عملیات تنبیهی، بازدارنده و استراتژیک وعده صادق را محصول تدبیر، اراده، هوشمندی و شجاعت رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: با تدبیر امامین انقلاب، گفتمان انقلاب اسلامی امروز در بالاترین جایگاه قرار گرفته است و ما شاهد گرایش امت‌‌های آزادی‌خواه به‌سمت شعارهای انقلاب اسلامی هستیم که همه آنها برخاسته از فطرت بشری است و زلزله سیاسی را در جهان رقم زده است.
سخنگوی سپاه: وعده صادق محصول تدبیر، اراده و شجاعت رهبر انقلاب بود
به گزارش سرویس سیاسی ایصال نیوز، سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه امروز(شنبه) در همایش بر مدار امید در سالن ولایت اردبیل اظهار داشت: ارتباطات و اطلاع‌رسانی و بهادادن به افکار عمومی دارای ارج و قرب خاص است و در این شرایط حساس رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌ها نقش تعیین‌کننده و تأثیرگذاری در مدیریت افکار عمومی را به‌عهده دارند.

وی تصریح کرد: با گذشت 45 سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان دشمنان قسم‌خورده این ملت در صدد مخالفت و عداوت با این نظام هستند چرا که این نظام را مغایر اهداف شیطانی و پلید خود می‌دانند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از اول انقلاب تمام قدرت‌های شرق و غرب از اتحاد جماهیر شوروی گرفته تا آمریکا با حمایت همه‌جانبه دشمنان این ملت سعی کردند در فرآیند حاکمیت جمهوری اسلامی ایران خللی به‌وجود آورند اما نه‌تنها در این کار موفق نشدند بلکه شاهد اضمحلال نظام شرق و غرب بودند و قدرتی به‌نام جمهوری اسلامی ایران در این بین ظهور پیدا کرد.

سردار شریف افزود: با تدبیر امامین انقلاب، گفتمان انقلاب اسلامی امروز در بالاترین جایگاه قرار گرفته است و ما شاهد گرایش امت‌‌های آزادی‌خواه به‌سمت شعارهای انقلاب اسلامی هستیم که همه آنها برخاسته از فطرت بشری است و زلزله سیاسی را در جهان رقم زده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: این دشمنان به‌خاطر فرهنگ اسلامی، دینی و اعتقادی با گفتمان انقلاب اسلامی سر ناسازگاری دارند و زمینه مخالفت و عناد را با جمهوری اسلامی ایران به هر شکل ممکن فراهم کردند.

سخنگوی سپاه  اضافه کرد: در این 45 سال ملت ایران همواره طرفدار مظلومان به‌ویژه ملت ستمدیده فلسطین بوده و با رژیم صهیونیستی مخالفت کرده است که امروز ماهیت رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگر نمایان شده است در طول این سال ها ملت ایران با پاسداشت روز قدس بر مخالفت با رژیم صهیونیستی به‌عنوان جنایتکار جامعه بشری مخالفت کرده و در نقطه مقابل همواره حامی مظلومان فلسطین بوده است.

وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: در جنایت هفت ماه اخیر رژیم صهیونیستی کنار تخریب بیمارستان‌ها، مدارس، خانه اهالی غزه و هجمه به اردوگاه‌ها زمینه شهادت 35 هزار انسان بیگناه را رقم زده و 75 هزار مصدوم و هزاران انسان آواره و بیگناه را در هجمه و یورش سنگین مورد تاخت‌وتاز قرار داده است.

سخنگوی سپاه  تصریح کرد: به‌معنای حقیقی این رژیم سفاک و آدم‌کش در چند ماه اخیر ماهیت درونی خود را به نمایش گذاشته است و نه‌تنها ملت‌های آزادی‌خواه بلکه خود غربی‌ها و آمریکایی‌ها نیز به این ماهیت کثیف پی بردند که نمود این اعتراض‌ها را در جنبش دانشجویی اخیر در اروپا و آمریکا شاهد هستیم.

سردار شریف گفت: این رژیم چنین شکی را در 70 سال اخیر به خود ندیده است و روز به روز بر بی‌آبرویی رژیم صهیونیستی افزوده شده است و شعارهای دروغینی که پشت آن سنگر گرفته بودند، یکی پس از دیگری آشکار می‌شود.

وی افزود: اگر آمریکا به داد صهیونیسم نمی‌رسید عملیات طوفان‌الاقصی بستر نابودی این رژیم جعلی را فراهم می‌کرد و امروز به‌رغم همه کارشکنی آمریکا و اروپایی‌ها، رژیم صهیونیستی و خود آمریکا به منفورترین رژیم جهان معاصر تبدیل شده‌اند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در برابر چنین مستکبرانی منسجم و قدرتمند ایستاده است و با هدایت‌های امامین انقلاب، امروز شاهد اعتلای جمهوری اسلامی ایران در جایگاه اعلا هستیم.

سردارشریف یاد و خاطره سه هزار و 400 شهید استان و شهدای آرمانگرای این مرز و بوم را گرامی داشت و اضافه کرد: ما امروز سر سفره شهدایی همچون علامه مطهری و شهید حاج قاسم سلیمانی نشسته‌ایم که لحظه‌ای از دشمن‌شناسی غفلت نکرده سعی داشتند با شجاعت، شهامت، حکمت و تدبیر برگرفته از امام انقلاب در مسیر اعتلای جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

وی تلاش دشمن را برای ناامید کردن ملت ایران یادآور شد و بیان کرد: دشمن امروز سه رویکرد را به‌جد دنبال می‌کند که در گام نخست سعی دارد ملت ایران را پشیمان از انقلاب نشان دهد.

سخنگوی سپاه وظیفه رسانه‌ها را تقویت امید در جامعه و القای نشاط و سرزندگی اعلام کرد و افزود: ما باید تاریخ پرفرازونشیب این کشور را برای نسل‌های آینده بازگو و آنها را نسبت به آینده امیدوار کنیم ؛ نظام رسانه‌ای غرب با تولید برنامه‌های فرهنگی و هنری سعی دارد دستاوردهای نظام شاهنشاهی را به رخ بکشد و مردم ایران را از انقلاب و آثار آن پشیمان کند در حالی که واقعیت‌ها غیر از آن بود و دشمن در صدد القای آن برآمده است.

سردار شریف تصریح کرد: دومین رویکرد آن القای مشکلات و بزرگ‌نمایی نارسایی‌ها در کشور است که در این زمینه نیز سعی می‌کند همه مصائب را داخلی و ایرانی جلوه دهد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه به اتفاق تاریخی رخ‌داده در چند ماه اخیر برای نمایش چهره و تصویر حقیقی از صهیونیسم جهانی اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه تلاش می‌شد رژیم صهیونیستی با قدرت نظامی، امنیتی و دفاعی نشان داده شود اما دنیا فهمید که این رژیم از درون تهی شده است و هیچ‌چیزی برای گفتن ندارد.

سردار شریف در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ما امروز با اسرائیلی که اعراب را در جنگ 6روزه زمین‌گیر کرد، روبه‌رو نیستیم بلکه با وجود حمایت آمریکا و کشورهای اروپایی صهیونیسم جهانی امروز به نقطه افول رسیده و هفت ماه است که در غزه زمین‌گیر شده است.

وی ضعف این رژیم را با وجود همه تبلیغات گسترده یادآور شد و اضافه کرد: پیام انقلاب اسلامی امروز به همه آزادی‌خواهان جهان رسیده است تا با اعتماد به نفس حقیقی از مظلوم دفاع کنند و رژیم صهیونیستی را غاصب و سفاک به نمایش بگذارند.

سخنگوی سپاه پاسداران بیان کرد: تلاش رژیم صهیونیستی در حمله به غزه و جریانات اخیر کوچاندن مردم این منطقه، نابودی حماس و آزادی گروگان‌ها بود که در این هفت ماه نه‌تنها به هیچ یک از اهداف خود نرسید بلکه در داخل سرزمین اشغالی فلسطین زمین‌گیر شده است و امکان تحرک برای این رژیم وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه عملیات تنبیهی وعده صادق عملیاتی موفقیت‌آمیز با ویژگی‌های خاص بود که به پیکره رژیم صهیونیستی ضربه‌ای مهلک وارد کرد ادامه داد: هرچند در داخل جریانی تلاش می‌کند داشته‌های داخلی را حقیر و داشته‌های خارجی را بزرگ جلوه دهد اما به‌معنای حقیقی این عملیات لرزه بر اندام دشمن انداخت.

مسئول روابط عمومی کل سپاه  این عظمت را محصول تدبیر، اراده، هوشمندی و شجاعتی دانست که در رهبری انقلاب می‌دیدیم گفت: با وجود اینکه اسرائیل به مجهزترین تکنولوژی‌های نظامی آراسته بود اما در عملیات وعده صادق تلاش کردیم نقاط ضعف دشمن را شناسایی کنیم و توانمندی خود را به رخ بکشیم و با تلاش فرزندان غیرتمند نظامی کشور عملیات موفقیت‌آمیزی را شاهد بودیم.

سردار شریف افزود: در رزمایش های مختلف حمله به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی را تمرین کرده بودیم و آمادگی کامل برای پاسخگویی به رژیم صهیونیستی را داشتیم چرا که آنها خطای راهبردی را در حمله به کنسولگری انجام داده بودند و ما اقدام تنبیهی را بموقع، بهنگام و در بهترین شرایط به انجام رساندیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دشمن تلاش کرد القا کند که 99 درصد موشک‌ها و پهپادهای ایرانی به هدف اصابت نکرده است اما با اراده الهی همه این فضاسازی‌های کاذب نقش بر آب شد و آمریکا و سایر همدستان رژیم صهیونیستی اعلام کردند که حمله ایران به مقرهای تعیین‌شده با موفقیت همراه بوده است.

سخنگوی سپاه با اشاره به اینکه همه این موفقیت‌ها را مرهون عنایت الهی و همچنین پایبندی به ارزش‌های اسلامی می‌دانیم و بر این باوریم که ملت ایران با تکیه بر عناصر معنوی می‌تواند همواره در میادین مختلف پیروز صحنه باشد اضافه کرد: این عملیات‌ها محصول تدبیر، هوشمندی، حکمت و دوراندیشی فرماندهی‌کل نیروهای مسلح و همچنین آگاهی و هوشیاری این نیروها است تا ما بتوانیم به رژیم صهیونیستی که به پیشرفته‌ترین سیستم پدافندی و دفاعی در منطقه مجهز است، آشکارا یورش ببریم و انتقام بگیریم.

وی به تداوم مقاومت به‌عنوان اصل ضروری در مقابله با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و ادامه داد: به‌فضل الهی مردم مظلوم غزه پیروز میدان خواهند بود و این رژیم صهیونیستی است که بیش از این به نقطه اضمحلال کشیده شده است و نابودی آنها حتمی است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز صهیونیست‌ها و آمریکا منفورترین رژیم‌های روی کره زمین هستند، ادامه داد: انقلاب اسلامی که در معرض تهاجم ترکیبی و مستمر دشمنان هست اما خدا را شاکر هستیم که در همه این آوردگاه‌ها و رویارویی‌ها ملت عزیز ایران اسلامی به رهبری امامین انقلاب برنده همه صحنه‌ها بوده است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با تاکید بر اینکه با مجاهدت فرزندان این سرزمین در گام دوم انقلاب موفقیت‌های بیشتری را به دست خواهیم آورد و سعی ما بر این خواهد بود بر دشمن فائق آییم افزود: این ملت رنج دوران دفاع مقدس و سختی‌های اوایل پیروزی انقلاب را سپری کردند و امروز در اوج اقتدار و عظمت هستند و دشمن نمی‌تواند این اقتدار و عظمت ما را مشاهده کند.

وی به حضور گسترده مردم در تشییع بی‌سابقه شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین شادی مردم بعد از عملیات وعده صادق اشاره کرد و گفت: همه این اتفاقات نشان می‌دهد که وحدت و همدلی ملت ایران بی‌نظیر است و می‌تواند همین روحیه امید و نشاط ملت ما را به پیروزی‌های مختلف برساند.

سخنگوی سپاه  افزود: ملتی که هزینه ندهد، بازنده میدان خواهد بود و ما در عرصه‌های مختلف از دوران دفاع مقدس گرفته تاکنون برای عزت این کشور هزینه داده‌ایم و قطعاً بازنده میدان نخواهیم بود.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما