plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۶
کد مطلب : ۳۵۱۱۱

ایران جنایت صهیونیست‌ها را در کشتار «الفاخوره» و «تل‌زعتر» به شدت محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کشتار جنایتکارانه، جنون‌آمیز و وحشیانه صدها تن از شهروندان فلسطینی در مدرسه «الفاخوره» متعلق به آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل متحد و «تل زعتر» در جبالیا را که اغلب آنان زنان و کودکان بودند، شدیدا محکوم کرد.
ایران جنایت صهیونیست‌ها را در کشتار «الفاخوره» و «تل‌زعتر» به شدت محکوم کرد
به گزارش سرویس بین الملل ایصال نیوز، ناصر کنعانی شنبه شب گفت: متأسفانه در سایه بی‌عملی کشورهای جهان و مجامع بین‌المللی نسبت به نسل‌کُشی ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه غربی، رژیم غاصب صهیونیستی هر روز در کمال دنائت و وحشیگری، مرتکب جنایت جنگی و کشتار جمعی جدیدی علیه شهروندان و زنان و کودکان فلسطینی در منازل، سکونتگاه‌ها و اماکن اسکان موقت آوارگان و پناهجویان می‌شود.

وی خواستار مسئولیت‌پذیری جامعه جهانی و خاصه اقدام فوری و بازدارنده کشورهای اسلامی در مقابل نسل‌کشی آشکار و سبعانه رژیم جنایت پیشه اسرائیل علیه ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین شد.

ارتش رژیم صهیونیستی بعد از ظهر شنبه مدرسه الفاخوره در اردوگاه جبالیا را که پناهگاه آوارگان فلسطینی بود، بمباران کرد. صدها فلسطینی اعم زن و کودک و سالخورده در این بمباران شهید و زخمی شده اند.

به گزارش وزارت بهداشت غزه در 24 ساعت گذشته 1000 نفر در بمباران های وحشیانه غزه به شهادت رسیده اند و آمار شهدای فلسطینی در 44 روز گذشته به 12 هزار و پانصد نفر رسیده است که 5000 هزار تن از شهدا کودک هستند.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما