plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
کد مطلب : ۳۵۰۴۸

نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت برگزار شد

نخستین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت با رویکرد تبادل تجارب و هم‌افزایی توانمندی‌های مدیریت دانش در صنعت نفت در مرکز همایش‌های پژوهشگاه برگزار شد.
نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت برگزار شد
به گزارش سرویس علمی ایصال نیوز از پژوهشگاه صنعت نفت، این نشست پنجمین نشست هم‌اندیشی در حوزه‌های مختلف و همسو با تحقق اهداف پژوهشگاه مبنی بر اشتراک‌گذاری تجارب و دانش بوده است.

بر اساس این گزارش، در این نشست تخصصی موضوعاتی مانند ارائه تجارب و دستاوردهای پالایشگاه‌ها و پژوهشگاه صنعت نفت در حوزه مدیریت دانش، بررسی چالش‌های موجود و اولویت‌بندی آنها و ارائه راهکارهای مختلف مورد بحث و تبادل‌نظر حاضران قرار گرفت.

در این نشست هم‌اندیشی که به همت واحد اطلاعات علمی و مدیریت دانش برگزار شد، شرکت‌های مختلفی مانند شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و پالایشگاه‌های تهران، کرمانشاه، شازند اراک، تبریز، ستاره خلیج فارس، بندرعباس، آبادان و اصفهان نیز حضور داشتند.

پژوهشگاه صنعت نفت به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز پژوهشی در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می‌کند. این پژوهشگاه سال ۱۳۳۸ از سوی شرکت ملی نفت ایران تأسیس شد و فناوری‌های گوناگونی را در سه حوزه بالادستی نفت‌ و گاز، پایین‌دستی نفت‌ و گاز، انرژی و محیط زیست توسعه داده‌ است.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما