plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۲۹۷۱۲

وزارت دفاع اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم کرد

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با انتشار بیانیه‌ای اقدام پارلمان اروپا عیله سپاه پاسداران را محکوم کرد.
وزارت دفاع اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم کرد
به گزارش ایصال نیوز، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با انتشار بیانیه‌ای، اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که «سازمان‌های تروریستی» نامیده است را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های به اصطلاح تروریستی واکنشی کینه‌توزانه، عجولانه و از سر استیصال در پاسخ به ناکامی‌های پی در پی آنان در شکست عزم و اراده ملت شریف ایران اسلامی بود.

این اقدام که سپاه عزیز و مقتدر به مثابه بزرگترین نهاد مبارزه واقعی با تروریسم و جلوگیری از گسترش این پدیده شوم در سرتاسر جهان از جمله اروپا را هدف قرار داد، رسواکننده و نشانگر فقدان استقلال نهادهای اروپایی و استانداردهای دوگانه می‌باشد.

آشکارترین دلیل مضحک بودن این اقدام آن است که با هدایت بزرگترین پدیدآورندگان و حمایت کنندگان جریان‌های تروریستی در جهان یعنی آمریکای جنایتکار و صهیونیزم بین‌الملل شکل گرفته و ادامه‌ای بر خطاهای محاسباتی اروپا در حمایت از اغتشاشگران، براندازان و حتی منافقان روسیاهی است که روزگاری در فهرست تروریست های اروپا قرار داشتند.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ضمن محکومیت این اقدام، عواقب آن را متوجه کشورهای اروپایی دانسته و اعلام می‌نماید که تداوم این رویه اشتباه با پاسخ قاطع و محکم و پشیمان‌کننده روبه‌رو خواهد شد.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما