plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
کد مطلب : ۲۸۵۳۶
سردار حاجی زاده در دانشگاه شهید رجایی مطرح کرد

اولین آمار درباره تعداد کشته شدگان و شهدای ناآرامی های دو ماه اخیر از زبان یک مقام رسمی

فریب خوردگان حوادث اخیر ضدانقلاب نیستند
سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه با تأکید بر نقش خواص در آگاه سازی جوانان و لزوم دشمن شناسی گفت: بیش از ۳۰۰ نفر در این دو ماه کشته و شهید شدند چون دشمن را از خودی تشخیص ندادیم.
اولین آمار درباره تعداد کشته شدگان و شهدای ناآرامی های دو ماه اخیر از زبان یک مقام رسمی
به گزارش ایصال نیوز، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دانشگاه شهید رجایی گفت: فریب خوردگان اغتشاشات ضدانقلاب نیستند فرزندان ما و جزو مردم ما هستند؛ این نشان می‌دهد که ما خلا داریم. آنها باید توجیه بشوند. باید دشمن را بشناسند.

سردار حاجی زاده افزود: با همه این مشکلاتی که داریم تعجب می کنم چرا در دانشگاه ها و آموزش و پرورش درسی با عنوان دشمن‌شناسی نباید داشته باشیم. بیش از ۳۰۰ نفر در این دو ماه کشته و شهید شدند چون دشمن را از خودی تشخیص ندادیم.»

نوجوانان و جوانان ما مقصر نیستند؛ مثل اینکه برای برخی خواص باید کلاس توجیهی بگذاریم!

سردار حاجی زاده افزود:چند روز پیش با حدود ۳۵۰ نفر از دختران دبیرستانی جلسه‌ای داشتم پرسیدم ما در جنگ تحمیلی چقدر شهید دادیم یکی گفت ۴۰۰ نفر یکی گفت ۵۰۰ نفر. پرسیدم منافقین چند نفر از ما را شهید کردند؟ گفتند نمی‌دانیم. اطلاعات شان اینقدر است. یکی پرسید چرا ما رفراندوم برای نظام نداریم. نوجوانان و جوانان ما مقصر نیستند؛ مقصر ما هستیم مقصر خواص هستند مقصر کسانی هستند که باید بروند و توجیه بکنند.

وی ادامه داد: فریب خوردگان حوادث اخیر ضدانقلاب نیستند؛ باید دشمن را بشناسند. چرا در دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش نباید درس «دشمن‌شناسی» داشته باشیم؟خبرآنلاین

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما