plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
کد مطلب : ۲۸۳۲۶

وزیر کشاورزی دولت خاتمی و دولت روحانی با بیل و لباس کار در زمین کشاورزی!

عکس های منتشره از محمود حجتی وزیر سابق جهاد کشاورزی از دیار نجف آباد اصفهان در حال بیل زدن روی زمین های کشاورزی، تعجب بسیاری را بر انگیخته است. حجّتی در مجموع حدود ۱۱ سال مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی را برعهده داشته‌ است. وی دانش‌آموخته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی اصفهان است.
وزیر کشاورزی دولت خاتمی و دولت روحانی با بیل و لباس کار در زمین کشاورزی!
به گزارش ایصال نیوز، عکس هایی از محمود حجتی، وزیر سابق جهاد کشاورزی در حال انجام کار کشاورزی را ببینید. در تازه ترین عکس های منتشر شده محمود حجتی، وزیر سابق کشاورزی در حال کشاورزی و بیل زدن روی زمین های کشاورزی است که در نوع خود چنین حرکتی از یک مسئول که متصدی پست مهمی در وزارتخانه جهاد کشاورزی بوده جالب به نظر می رسد.

به تازگی دوباره صحبت‌های میرزا علی، کشاورز طبسی با حجتی که به او گفته بود: « خودتان دانید و مملکتتان» در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

محمود حجتی (زاده ۱۷ مهر ۱۳۳۴ نجف‌آباد) سیاستمدار و مدیر ارشد اجرایی، عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت، مشاور پیشین روحانی رییس جمهور ایران در امور کشاورزی و امنیت غذایی و وزیر جهاد کشاورزی سابق در دولت هفتم، دولت هشتم، دولت یازدهم و دولت دوازدهم ایران بوده‌است.

او در مجموع حدود ۱۱ سال مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی را برعهده داشته‌ است.

وی دانش‌آموخته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی اصفهان است.

حجتی در فاصله سالهای ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۳ استاندار سیستان و بلوچستان بود. در دولت سید محمد خاتمی از ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ بعنوان وزیر راه و ترابری و از ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴ در جایگاه وزیر جهاد کشاورزی فعالیت می‌کرد./همشهری آنلاین

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما