plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۲۵۵۹۶
استاندار تهران خبر داد

عملیات بهسازی محدوده امامزاده داود در حال انجام است

در امام‌زاده داود در حال حاضر هیچ مفقودی نداریم
استاندار تهران گفت: عملیات بهسازی، عمرانی و خارج کردن گل و لای از مغازه‌ها و منازل مردم ادامه دارد و کار صحن امام زاده تمام شده است. در امام‌زاده داود در حال حاضر هیچ مفقودی نداریم و تمام مفقودی‌ها تعیین تکلیف شدند و با ۱۹ فوتی پرونده، موضوع در امام‌زاده داود بسته شده است. برق همه مناطق وصل شده است و در بحث آب شرب نیز مشکلی وجود ندارد.
عملیات بهسازی محدوده امامزاده داود در حال انجام است
به گزارش ایصال نیوز، محسن منصوری استاندار تهران در خصوص تغییر تعداد جان باختگان و مفقودی های سیل اخیر گفت: خوشبختانه نسبت به روز گذشته افزایش تعداد فوتی نداشتیم و تعدادی از مفقودان پیدا شده‌اند اما همچنان ۵ مفقودی باقی مانده است که امیدواریم در اسرع وقت تعیین تکلیف شوند.

وی بیان کرد: در امام‌زاده داود در حال حاضر هیچ مفقودی نداریم و تمام مفقودی‌ها تعیین تکلیف شدند و با ۱۹ فوتی پرونده موضوع در امام‌زاده داود بسته شده است.

استاندار تهران گفت: عملیات بهسازی، عمرانی و خارج کردن گل و لای از مغازه‌ها و منازل مردم ادامه دارد و کار صحن امام زاده تمام شده است.

منصوری در ادامه گفت: در شهرستان فیروز کوه در روستای مزداران که بیشترین آسیب را دیده بود از روز گذشته بلوک‌بندی آغاز شده است.

استاندار تهران تأکید کرد: برق همه مناطق وصل شده است و در بحث آب شرب نیز مشکلی وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: سعی می‌شود عملیات امداد و اقدام فوری تا پایان امشب نهایی شود و وارد فاز بعدی شویم.

انتهای پیام/*
۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم