plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۱۵۱۲۹
دکتر سیماسادات لاری خبر داد

شمار رسمی جانباختگان کرونا در ایران از مرز ۶۰ هزار نفر عبور کرد

فوت ۹۳ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با درگذشت ۹۳ بیمار دیگر در شبانه روز گذشته مجموع قربانیان کرونا در کشور از ۶۰ هزار نفر عبور کرد.
شمار رسمی جانباختگان کرونا در ایران از مرز ۶۰ هزار نفر عبور کرد
به گزارش ایصال نیوز از وزارت بهداشت، دکتر سیما سادات لاری با اعلام این خبر افزود: از دیروز تا امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد که ۴۹۴ نفر از آنها بستری شدند.

وی با بیان اینکه مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به یک میلیون و ۶۳۱ هزار و ۱۶۹ نفر رسیده است، گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۰ هزار و ۷۳ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشتب با اشاره به اینکه خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۱۲۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، اظهار داشت: سه هزار و ۷۳۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

به گفته دکتر لاری تا کنون ۱۰ میلیون و ۸۵۳ هزار و ۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر ۱۱ شهرستان قرمز، ۳۲ شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان آبی هستند، تصریح کرد: شهرهای آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامهرمز، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه در وضعیت قرمز قرار دارند.

انتهای پیام/*
۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم