plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
کد مطلب : ۲۸۳۳۱
در پی آنچه که انتشار مطالب غیر مستند یا تهییج کننده عنوان شده است

برخی چهره‌های سرشناس سیاسی و سینمایی ایران به دادسرای تهران احضار شده اند

احضار حسن عباسی در پِی واردکردن اتهاماتی به فوتبالیست ها و خانواده هایشان
طی روزهای گذشته برخی از چهره‌ها برای آنچه که توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین آمیز عنوان شده است، به دادسرا احضار شده‌اند.
برخی چهره‌های سرشناس سیاسی و سینمایی ایران به دادسرای تهران احضار شده اند
به گزارش ایصال نیوز از مرکز رسانه قوه قضائیه، برخی از چهره‌ها از جمله محمود صادقی، پروانه سلحشور، یحیی گل محمدی برای آنچه که توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین آمیز عنوان شده است، به دادسرا احضار شده‌اند.

دادستانی تهران خبر داده است که در پی برخی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی، از سوی برخی چهره های سیاسی و همچنین تعدادی از سلبریتی ها این افراد امروز جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار شدند.

گفتنی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد، در مورد صحت ادعاهای تحریک امیز مطرح شده در مورد اغتشاشات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز تا کنون هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده است و در نتیجه این افراد جهت توضیح در خصوص مطالبی که منتشر کرده اند به دادسرا احضار شده اند.

در همین رابطه همچنین طی یک هفته گذشته نیز پنج نفر از چهره های سینمایی - الناز شاکردوست، میترا حجار، باران کوثری، سیما تیرانداز، هنگامه قاضیانی- جهت پاسخگویی در مورد انتشار مطالب غیر مستند و تحریک آمیز به دادسرا احضار شدند. 

سه فرد دیگر نیز باید طی روزهای آتی به مقام قضایی در مورد مطالب غیر واقعی مطرح شده پاسخگو‌ باشند.

این گزارش حاکی است؛ حسن عباسی رییس اندیشکده یقین که اتهاماتی را به فوتبالیست ها وارد کرده بود نیز برای پاسخگویی به مقام قضایی، به دادستانی احضار شده است.

انتهای پیام/*
۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما