plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
کد مطلب : ۳۶۷۰
با حکم شریعتعمداری صورت گرفت

انتصاب سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری

میعاد صالحی مشاور شد
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تغییر کرد و «نعمت الله ایزدی» به عنوان سرپرست جدید صندوق بازنشستگی جایگزین سید میعاد صالحی شد.
انتصاب سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری
به گزارش ایصال نیوز، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی «نعمت الله ایزدی» را به عنوان سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری منصوب کردند. در حکم انتصاب ایزدی آمده است: نظر به مراتب تعهد، شایستگی و توانمندی جناب‌عالی، به موجب این حکم، با حفظ سمت به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب می‌شوید. با عنایت به اولویت‌های دولت تدبیر و امید، ضرورت دارد، صندوق بازنشستگی کشوری به مثابه ذخیره و پس‌انداز طولانی‌مدت جمع کثیری از بازنشستگان عزیز کشور، ضمن اتخاذ سیاست‌ها و تدابیر عالمانه، به جایگاه واقعی خود در پایداری همه جانبه به ویژه عدم نیاز به استفاده از بودجه عمومی و ارائه خدمات شایسته به بازنشستگان عزیز برگردد.
در ادامه این حکم آمده است: این مهم با برنامه‌ریزی صحیح و با تکیه بر قانونمداری و شفافیت و نیز نظارت مستمر امور و توجه به مصالح بازنشستگان محقق خواهد شد.
پیش از این سید میعاد صالحی مسئولیت مدیر عاملی صندوق بازنشستگی کشور را به عهده داشت که پس از این تغییرات، با حکم وزیر تعاون به عنوان مشاور علمی و فناوری وزیر تعاون منصوب شد.
در حکم صالحی آمده است : جناب آقای " میعاد صالحی " با توجه به جایگاه خطیر وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درپیش برد اهداف توسعه ای کشور ، ضرورت شناخت عمیق تر تحولات دنیای فناوری واتخاذ سیاست های هماهنگ حق پیشبرد ماموریت ها و برنامه های محوله ، به ویژه بهره گیری از ظرفیت های این مهم درنهادینه سازی راهبرد " شفافیت " درارکان مختلف وزارتخانه ، بیش از پیش مطمح نظراست.
انتهای پیام/*
۲
مرجع : ایرنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نقش رسانه‌ها در بحران