plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
کد مطلب : ۳۰۲۱
نبرد تصاویر در مصاف رسانه ای

کاخ سفید: آمریکا به‌زودی ویدئوی انهدام پهپاد ایرانی را منتشر می‌کند

ایران اولین تصاویر پهپاد ایرانی از ناو امریکایی را منتشر کرد
«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه شب مدعی شده بود که یک کشتی نظامی این کشور یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز هدف قرار داده است. اکنون پس از تکذیب این اتفاق از سوی ایران و انتشار تصاویر پهپاد ایرانی از ناو امریکایی، کاخ سفید مدعی شده است که به زودی تصاویر انهدام پهپاد ایرانی را منتشر می‌کند.
کاخ سفید: آمریکا به‌زودی ویدئوی انهدام پهپاد ایرانی را منتشر می‌کند
به گزارش ایصال نیوز، یک منبع در کاخ سفید در گفت‌وگو با شبکه خبری الحدث عربستان مدعی شد که آمریکا به زودی ویدیوی سرگونی پهپاد ایرانی را منتشر خواهد کرد.
«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه شب مدعی شد که یک کشتی نظامی این کشور یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز هدف قرار داده است. 
گفتنی است مقامات ایرانی اعلام کرده اند همه پهپادهای ایرانی در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز از جمله پهپاد مورد نظر رئیس جمهور آمریکا پس از انجام مأموریت شناسایی و کنترل برنامه ریزی شده به سلامت به پایگاههای خود بازگشته اند و هیچگونه گزارشی دال بر مقابله عملیاتی ناو یواس‌اس باکسر امریکایی گزارش نشده است.
«محمد جواد ظریف»، وزیر خارجه ایران نیز بامداد جمعه با انتشار تصویر نقشه‌ای که فاصله میان ایران و آمریکا را نشان می‌دهد به ادعای «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا درباره سرنگونی پهپاد ایرانی واکنش نشان داد. او کمی بعدتر هم در جمع خبرنگاران در نیویورک ادعای ترامپ را تأیید نکرد.
به تازگی روابط عمومی سپاه، اولین تصاویر پهپاد ایرانی از ناو امریکایی را منتشر کرده است. 
انتهای پیام/*
۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نقش رسانه‌ها در بحران