۱
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۲۸۰۷

سرلشکر صفوی: ایران یک قدرت آسیب ناپذیر است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، با بیان اینکه ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در داخل آبهای سرزمین خود سرنگون کردیم بدون آنکه آمریکا بتواند اقدامی کند، گفت: ملت ایران ملتی صلح طلب است و بدنبال امنیت منطقه و جهان است ولی اگر دشمن به ما حمله ای کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده خواهیم داد و همه می دانند که جمهوری اسلای ایران یک قدرت منطقه ای است.
سرلشکر صفوی: ایران یک قدرت آسیب ناپذیر است
به گزارش ایصال نیوز از سپاه، سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در آیین بزرگداشت شهدای اقتدار و گرامیداشت 1530 نفر از شهدا و جانبازان و آزادگان منطقه 9 تهران که در محل دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار گردید با بیان آنکه روند افول قدرت آمریکا و صهیونیست ها شتاب گرفته است، گفت: در طول 40 سال گذشته ایران اسلامی سال به سال  قویتر شده است و در مقابل قدرت آمریکا و  رژم صهیونیستی افول کرده و آنها هر سال ضعیف‌تر شده اند.

سرلشکر صفوی با بیان آنکه جمهوری اسلامی ایران همواره بدنبال برقراری صلح منطقه ای و جهانی بوده  است، اما در مقابل تجاوزگری پاسخ های قاطعی داده ایم، افزود: ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در داخل آبهای سرزمین خود سرنگون کردیم بدون آنکه آمریکا بتواند اقدامی کند. ملت ایران ملتی صلح طلب است و بدنبال امنیت منطقه و جهان است ولی اگر دشمن  به ما حمله ای کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده خواهیم داد و همه می دانند که جمهوری اسلای ایران یک قدرت منطقه ای است.

مشاور عالی مقام معظم رهبری در ادامه از مکتب مقاومت بعنوان رمز حل مشکلات کنونی کشور نام برد و افزود: همانگونه که فرندان شجاع این ملت با حماسه مقاومت ایران را به پیروزی رساندند، هم اکنون هم مکتب مقاومت و اقتصاد مقاومتی و صبر و تحمل ما در برابر مشکلات و فشارها و بحران های اقتصاد ی و عملیات روانی دشمن، مارا به پیروزی می رساند.

سرلشکر صفوی با اشاره به شاخصه های شهیدان گفت: شهیدان از مرگ نمی‌هراسیدند و مرگ را سر آغاز زندگی می دانستند و شجاع بودند، هرگز ترسوها به جنگ نیامدند و آنهایی که از جنگ می ترسیدند هرگز به جبهه ها نیامدند.

اگر شهیدان نبودن  ایران نبود و اسلامی در ایران وجود نداشت و هر کسی که  در ایران نفس می کشد و مسئولیت دارد مدیون خون شهیدان است.اگر هم اکنون ایران سرافراز قدرتمند و امن داریم به برکت خون شهیدان است.
وی افزود: راز و رمز شهادت را تنها خدا و اولیاء  خدا می دانند. شهیدان، خدا و راه عزت و حیات جاویدان را انتخاب کردند و آنها در میدان خطر و دفاع از اسلام بزرگترین سرمایه خود یعنی جان خود را تقدیم کردند و با خدا معامله کردند .

مشاور عالی مقام معظم رهبری با بیان این سئوال که اگر شهیدان امروز  به امر الهی زنده شوند به ما چه می گفتند؟ اضافه کرد: شهیدان به ما می گویند اگر مومن  هستید ناراحت و محزون نشوید و آنها می گویند که صبر کنید ، بشارات پیروزی به دست شما خواهد رسید و به وعده های خدا ایمان داشته باشید، شهیدان اعتقاد داشتند که خداوند به وعده های خود عمل می کند.

سرلشکر صفوی افزود: پیام شهیدان به ما آن است که ایران به  برکت یک رهبر خردمند  و به فضل الهی یک قدرت آسیب ناپذیر است و در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده است و  انقلاب اسلامی ایران به فضل الهی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی خواهد شد.

انتهای پیام/*
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نقش رسانه‌ها در بحران