۸
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
کد مطلب : ۲۴۹۷
ایران 3 – 1 صربستان

حکم صعود ایران به مرحله نهایی جام ملتها با پیروزی بر صربستان

هفته پنجم لیگ ملت های والیبال 2019 آغاز شد
امروز غیورمردان والیبال از ساعت 18:30 در سالن کالدرامای شهر «پولودیوو» بلغارستان به مصاف صربستان رفتند و با یک بازی حرفه ای و درخشان و کسب پیروزی 3 بر یک مقابل صربستان صعود خود به مرحله نهایی لیگ ملت های 2019 را قطعی کرد.
حکم صعود ایران به مرحله نهایی جام ملتها با پیروزی بر صربستان
به گزارش ایصال نیوز، دلاور مردان تیم ملی والیبال ایران عصر امروز در یک بازی نفس گیر و تقریبا برابر توانستند با صرف فعل خواستن در مصاف با تیم صربستان،پیروز میدان باشند. تیم ملی والیبال ایران با کسب پیروزی 3 بر یک مقابل صربستان صعود خود به مرحله نهایی لیگ ملت های 2019 را نیز قطعی کرد.
هفته پنجم لیگ ملت های والیبال 2019 از امروز برای 16 تیم شرکت کننده در سطح یک این رقابت ها آغاز شد. در پایان بازی های این هفته چهره 6 تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص خواهد شد. ایران با پیروزی شیرین امروز مقابل صربستان صعود خود را به مرحله نهایی جام از هم اکنون قطعی کرد.
امروز غیورمردان والیبال از ساعت 18:30 در سالن کالدرامای شهر «پولودیوو» بلغارستان به مصاف صربستان رفتند و با یک بازی حرفه ای و درخشان به ترتیب؛ در ست اول 25 بر 23 و در ست سوم 25 بر22 و در ست چهارم 25 بر 19 و در مجموع با نتیجه 3 بر 1 صربستان را شکست داد. ایران ست دوم  را 28 بر 26 واگذار کرد.
ایگور کولاکوویچ در این بازی تیم خود را با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، سیدمحمد موسوی، علی شفیعی، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی و محمدرضا حضرت‌پور روانه میدان کرد. با این پیروزی تیم ملی ایران به مرحله نهایی جام ملتها در شیکاگو صعود کرد.
انتهای پیام/*
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نقش رسانه‌ها در بحران