۳
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۳
کد مطلب : ۲۲۷۰
ترامپ تظاهر کرد که از مذاکره نا امید شده است

دونالد ترامپ: ایران برای مذاکره آماده نیست، پس ما هم آماده نیستیم

حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به آبه: «ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد»
پس از ارسال آخرین پیام برای مذاکره، دونالد ترامپ روز پنجشنبه و ساعتی پس از دیدار شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اسلامی با انتشار پستی در توییتر خود نوشت: «شخصا احساس می‌کنم هنوز حتی زمان فکر کردن به رسیدن به یک توافق با [ایران] خیلی زود است. آن‌ها آماده نیستند، پس ما هم آماده نیستیم».
دونالد ترامپ: ایران برای مذاکره آماده نیست، پس ما هم آماده نیستیم
به گزارش ایصال نیوز، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا پنج‌شنبه در واکنش به سفر «شینزو آبه» نخست‌وزیر ژاپن به تهران، گفت به نظر می‌رسد که هنوز برای توافق زود است و نه تهران و نه واشنگتن آماده چنین توافقی نیستند.
ترامپ در توییتر نوشت: «از اینکه نخست‌وزیر "آبه" برای ملاقات با آیت‌الله علی خامنه‌ای به تهران رفت متشکرم، اما شخصا احساس می‌کنم که هنوز حتی برای فکر کردن به یک توافق، زود است. برای مذاکره نه آن‌ها آماده‌اند، و نه ما.»

گفتنی ست آبه روز چهارشنبه در اولین سفر یک نخست‌وزیر ژاپن به تهران در چهار دهه گذشته به ایران آمد و با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد. در ابتدای این دیدار شینزو آبه نخست وزیر ژاپن خطاب به مقام معظم رهبری گفت: من قصد دارم پیام رئیس جمهور امریکا را به جنابعالی برسانم. حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به آبه فرمودند: «ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد».

انتهای پیام/*
مرجع : العالم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نقش رسانه‌ها در بحران