plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
کد مطلب : ۱۲۶۱۱

شهادت رییس بیمارستان شهید لبافی‌نژاد تهران در پی ابتلا به ویروس کرونا

پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی شهادت مدافع سلامت
دکتر محمد زارع جوشقانی، رییس بیمارستان شهید لبافی‌نژاد تهران و رییس اسبق دانشگاه علوم پزشکی کاشان درپی ابتلا به ویروس کرونا ساعاتی پیش دار فانی را وداع گفت. وزیر بهداشت در پی شهادت این مدافع سلامت، پیام تسلیتی صادر کرد.
شهادت رییس بیمارستان شهید لبافی‌نژاد تهران در پی ابتلا به ویروس کرونا
زنده یاد دکتر محمد زارع، فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، بیش از دو دهه پیش ریاست دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان شهید بهشتی کاشان را بر عهده داشت، چند روزی بود به دلیل ابتلا به ویروس کرونا بستری شده بودند.
 
وی در دوران ریاست دانشگاه علوم پزشکی کاشان، منشا خدمات فراوان برای مجموعه درمانی کاشان بوده‌است.
 
دکتر زارع بهمن‌ ماه سال گذشته رییس بیمارستان «لبافی‌نژاد» تهران شده ‌بود.*پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی شهادت مدافع سلامت

دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی، شهادت مدافع سلامت، دکتر محمد زارع، رییس بیمارستان لبافی نژاد تهران بر اثر ابتلا به کرونا را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت دکتر نمکی، آمده است، 
 
طوفان بلاخیز کرونا در ماههای اخیر علیرغم تلاش شبانه روزی همکارانمان در سراسر کشور جان تعداد قابل توجهی از هموطنان عزیزمان را گرفت.
 
در این بلا، مدافعین رشید سلامت نیز بی‌گزند نماندند و صدها نفر از جان برکفان خدمتگزارمان در نظام سلامت مبتلا، بستری و دهها نفر به خیل شهدا پیوستند که هر روز خبر جانگداز از دست رفتن عزیزی از این گروه فداکار داغ تازه‌ای بر دل اینجانب و همکارانم می‌نهد.
 
متأسفانه امروز در سوگ یکی از همکاران صدیق دیگرمان نشستیم و دکتر محمد زارع چشم پزشک فداکار، اخوی دوشهید بزرگوار و رئیس محترم بیمارستان شهید لبافی‌نژاد را پس از ابتلا به بیماری COVID-19 از دست دادیم. وی که سالها در سنگرهای متعدد در خدمت نظام سلامت بود و در این ایام نیز از هر کوششی جهت خدمت به بیماران کرونائی دریغ نورزید.
 
ضمن تسلیت به جامعه پزشکی و خانواده محترمش و درود به روح بلند همه شهدای مدافع سلامت برای وی همنشینی با سالار شهیدان در کنار دوشهید بزرگوارش و برای خانواده ارجمندش صبوری و اجر  بی‌پایان آرزومندم.
 
​دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت درمان و‌آموزش پزشکی

انتهای پیام/*
۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم