plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۵
کد مطلب : ۱۲۴۷۵

مراسم تشییع سربازان وظیفه شهیدان علی بیرامی و ساسان امیرخانی برگزار شد

سربازان غیور میهن اسلامی شهیدان علی بیرامی و ساسان امیرخانی ساسان امیرخانی حسینکلو عصر جمعه در درگیری با قاچاقچیان و اشرار مسلح در منطقه مرزی بیوران سردشت به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
مراسم تشییع سربازان وظیفه شهیدان علی بیرامی و ساسان امیرخانی برگزار شد
به گزارش ایصال نیوز، پیکر مطهر سرباز وظیفه شهید ساسان امیرخانی حسینکلو که در درگیری با قاچاقچیان مسلح در منطقه مرزی بیوران سردشت به شهادت رسید، یکشنبه ۲۰ مهرماه در گلزار شهدای اهر به خاک سپرده شد.

سرباز وظیفه ساسان امیرخانی حسینکلو عصر جمعه ۱۹ مهر در درگیری با قاچاقچیان مسلح در منطقه مرزی بیوران سردشت به درجه رفیع شهادت نائل شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در پی شهادت سربازان وطن علی بیرامی و ساسان امیرخانی پیام تسلیتی صادر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است:« خبر جانسوز شهادت دو نفر از فرزندان غیور و شجاع هنگ مرزی به دست اشرار تروریست در استان آذربایجان غربی موجب تأثر و تألم شد. مرزبانان خستگی ناپذیری چون شهیدان علی بیرامی از منطقه پارس آباد مغان و ساسان امیرخانی از شهر شهید پرور اهر در راستای حفظ و حراست از تمامیت ارضی کشور و تأمین امنیت و آرامش مردم عزیز میهن اسلامی مان با خون پاک خود در برابر تهاجم و زیاده خواهی های دشمنان ایستادند و به فضل شهادت نائل آمدند.»

همچنین مراسم تشییع پیکر شهید بیست ساله علی بیرامی از مقابل هنگ مرزی پارس آباد مغان و با اجرای آیین احترام نظامی بر دوش مردم انقلابی پارس‌آباد مغان تا محل وادی رحمت این شهرستان حمل و در خاک آرام گرفت.

شهید بیرامی روز جمعه گذشته در حین انجام ماموریت و مرزبانی مرزهای میهن اسلامی در شهر سردشت استان آذربایجان غربی توسط عوامل گروهک پژاک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/*  
۲
مرجع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا را «باز نمایی» نکنیم